Wyraź siebie dzięki biżuterii!


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Romantyczna, elegancka czy zadziorna? Wybierz dodatki dla siebie i pokaż swoje prawdziwe oblicze!

Twój wygląd mówi o Tobie wszystko, od „jestem taka zakochana” po „lepiej do mnie nie podchodź”. Odpowiednie połączenie ubrań i biżuterii to najlepszy sposób na przekazanie emocji, nastroju czy charakteru kobiety, o czym od dawna mówią nie tylko styliści, ale i psycholodzy. Doszło nawet do tego, że powstała zupełnie nowa dziedzina wiedzy – psychologia ubioru.

Bądź taka, jak chcesz
Opisywanie tych zjawisk zostaw specjalistom, sama zaś skoncentruj się na sobie. Stań przed lustrem i odpowiedz sobie na pytanie: „jaka jestem?”. Co sprawia, że czujesz się wyjątkowa? W jaki sposób chcesz wyrazić siebie i swój nastrój? Następnie zrób gruntowny przegląd ubrań oraz bibelotów – wybierz te, w których czujesz się najlepiej.

Nie musisz podporządkowywać się żadnym wzorcom! W tym i kilku najbliższych sezonach dyktatorzy mody stawiają na totalną swobodę i dowolność ubioru. To Ty ustalasz warunki, Ty wyznaczasz trendy, Ty jesteś na pierwszym miejscu.

Elegancko w jeansach, zadziornie w sukni
Biżuteria i inne dodatki mają wielką moc kształtowania Twojego wyglądu, niezależnie od ubrań, które masz na sobie. Możesz włożyć elegancki żakiet, wieczorową suknię, ale też zwykły t-shirt, jednak to właśnie dodatki podkreślą Twój aktualny stan ducha.

Za sprawą pomysłowo dobranych kolczyków czy bransoletki wyluzowana dziewczyna, którą jesteś, gdy zakładasz jeansy, może zyskać sporo romantyzmu. Z kolei jako wytworna dama ubrana w elegancką suknię zyskasz odrobinę pikanterii – wszystko zależy od Ciebie.

Pokaż, jaka jesteś
Producenci biżuterii przygotowali w swoich kolekcjach elementy, wśród których na pewno znajdziesz takie, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt i pokazać Twoje prawdziwe „ja”. Jeśli masz ochotę podkreślić swoje piękno i zaprezentować światu swoje eleganckie wcielenie, postaw na klasyczne kolczyki ze złota lub srebra, gustownie obsadzone kryształami. Pomyśl także nad efektownymi broszkami z dodatkiem pereł.

Chcesz ujawnić swoją artystyczną duszę? Wybierz biżuterię o nietypowych wzorach! Bransoletki z elementami przypominającymi kwieciste rozety albo kolczyki bogato wysadzane kamieniami sprawdzą się w tej stylizacji doskonale!

A może chcesz podkreślić swoje luźne, a nawet zawadiackie usposobienie? Pomyśl o elastycznych malowanych bransoletkach albo wykonanych ze skóry. Ciekawym rozwiązaniem będą także pierścionki Me’amoore w kształcie… zwierząt, np. zwinnej salamandry.

Działaj z klasą
Pamiętaj jednak, by nie przesadzić z nadmiarem dodatków – człowiek to nie choinka! Główną bohaterką każdej stylizacji zawsze jesteś Ty sama, a ubiór ma za zadanie podkreślić Twoje walory i zakryć mankamenty.

Biżuterię wybieraj także pod kątem Twojej sylwetki – naszyjniki i kolczyki pomagają wizualnie ją „wyrównać”. Jeśli masz krótką szyję, długi wisiorek „wydłuży” ją w oczach innych. Staraj się także nie zasłaniać naturalnych przewężeń, takich jak nadgarstki. Niezależnie od innych funkcji odpowiednio dobrane dodatki pozwalają osiągnąć szczupły wygląd.

Jednak przede wszystkim: bądź sobą. To właśnie Ty masz czuć się pewnie i komfortowo w każdej sytuacji.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD