Persil Power-Mix Caps – proszek i żel w jednej kapsułce


Persil Power Mix Caps BOX 14 szt Kolor 300x193 Persil Power Mix Caps – proszek i żel w jednej kapsułce

(fot. materiały prasowe)

Persil wprowadził na rynek kapsułki Power-Mix Caps, które łączą w sobie zalety proszku do prania i żelu. Nowy produkt zapewnia idealnie czyste pranie: intensywność kolorów, nieskazitelną biel oraz skuteczność w usuwaniu plam i zabrudzeń – nawet w temperaturze 20°C.

Persil Power-Mix Caps łączy płynny środek piorący ze składnikami wybielającymi i odplamiającymi w postaci proszku. Zapewnia idealnie czyste pranie, przy zachowaniu wygody użytkowania, już w temperaturach rzędu 20°C. Żel o skoncentrowanej mocy skutecznie spiera zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym kolorów, podczas gdy proszek wzmacnia jego działanie. Zawiera enzymy – a w wersji do białego prania również wybielacz – które perfekcyjnie usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, jak te z kawy, herbaty, owoców, warzyw czy trawy, gwarantując intensywność kolorów i olśniewającą biel. Kapsułki Power-Mix Caps zawierają dodatkowo składnik, który przeciwdziała mechaceniu się tkanin.

Kapsułki wykonane są z folii, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. Wystarczy umieścić ją bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i uruchomić program. Kapsułki do prania to proste i wygodne rozwiązanie. Obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się segment na rynku środków piorących.

Nowe kapsułki Persil Power-Mix Caps są bardziej skoncentrowane i efektywne – ważą mniej niż dawka płynnego lub proszkowego detergentu, zalecana na jedno pranie. Co więcej, idealnie odmierzona ilość środka w kapsułce chroni przed ryzykiem zbyt obfitego dozowania. Używając Persil Power-Mix Caps, konsumenci przyczyniają się do oszczędzania zasobów naturalnych.

Dzięki połączeniu zalet proszku do prania i żelu, Persil Power-Mix Caps to najskuteczniejsze kapsułki piorące na rynku[1]. Nowy Persil Power-Mix Caps występuje w 2 wariantach: do białego i do kolorów. Jest dostępny w lekkich, wygodnych do przenoszenia i przechowywania opakowaniach. Kapsułki w ilości umożliwiającej wykonanie 14 prań umieszczone zostały w funkcjonalnym pudełku wielokrotnego użytku, natomiast wersje 28 i 35 sztuk – w praktycznych, zamykanych woreczkach.

Rekomendowana cena detaliczna brutto Persil Power-Mix Caps:
– opakowanie 14 kapsułek – około 25,99 zł brutto
– opakowanie 28 kapsułek – około 39,99 zł brutto
– opakowanie 35 kapsułek – około 44,99 zł brutto

[1] Instytut badawczy Wfk (WL 7380/14), CEE

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD