Podkład Air MAT przychodzi na ratunek


AIR MAT MANNEQUIN 300x213 Podkład Air MAT przychodzi na ratunek

(fot. materiały prasowe)

Nowy niezauważalny podkład matujący. Nie widzisz go, ale on zmienia wszystko! Zaprojektowany, aby wygładzać, matować i chronić przed świeceniem. Bourjois stworzyło podkład, który ma długotrwałą formułę, zapewnia matowe wykończenie, maskuje niedoskonałości bez uczucia ciężkości i efektu maski.

Efekt drugiej skóry. Lekki jak powietrze. Powietrza, powietrza..! Twoja skóra woła o pomoc? Teraz na ratunek przychodzi podkład Air MAT, który w synergii z powietrzem tworzy bardzo delikatną gładką formułę. Wygładza niedoskonałości i wyrównuje koloryt cery, a przy tym pozwala oddychać skórze i nie zatyka porów. Co za wspaniałe doświadczenie – podkładu nie czuć, skóra oddycha, a cera jest wygładzona.  Nanieś…i zapomnij aż na 24 godziny!

Air MAT jest wymarzonym towarzyszem życia, ponieważ jest z Tobą przez 24 godziny. Specjalne pigmenty zanurzone w beztłuszczowej formule zapewniają świeży, długotrwały odcień przez całą dobę. Idealnie matowa cera bez efektu maski. Co jest wrogiem doskonałej cery? Uporczywe świecące miejsca, które w połączeniu z pudrem, tworzą plamy. Air MAT zawiera ultra delikatne matujące pudry, ekstrakty z cynku i krzemionki, które pochłaniają nadmiar serum, nie pozostawiając efektu maski. Cera jest perfekcyjnie wygładzona, a Ty cieszysz się piękną skórą.

Podkład Air MAT dostępny jest w Polsce w 6 naturalnych odcieniach:
2 jasne odcienie – lekko różowe, idealnie stapiają się z najjaśniejszymi odcieniami cery.
4 średnie odcienie – od beżu do złotej opalenizny.

Łatwy wybór koloru
Nie pomylisz się: kolor opakowania pasuje do fluidu, który znajdziesz w tubce.
Łatwo zapamiętasz: odcienie są ponumerowane od 1 do 6, aby ułatwić Ci życie.

Podkład matujący Air MAT
Gama: 6 odcieni
Pojemność: 30 ml
Sugerowana cena detaliczna: 49,99 zł
Dostępność: od września 2015

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD