Lato na wyciągniecie ręki


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wakacje w pełni, a wraz z nimi wszyscy wyczekują letnich temperatur. Lato to czas beztroski, letnich imprez i zabawy z przyjaciółmi. Letnia aura sprzyja również większej popularności alkoholi o wyraźnie orzeźwiającym charakterze.

W taki szczególny klimat doskonale wpisuje Smiler Cydr, lekki, orzeźwiający trunek, powstały z soczystych jabłek. Jest zdecydowanie lżejszy od piwa i jest atrakcją pikników, spotkań z przyjaciółmi i wakacyjnych wojaży.  Jest rześki i lekki – niczym letni poranek i spacer boso po trawie lub brzegiem morza. Delikatnie musującySmiler Cydr rozpieszcza podniebienia i gasi pragnienie.

Zabawny i zaskakującySmiler Cydr występuje w dwóch wersjach – klasycznej czysto jabłkowej oraz wersji honey, w której smak jabłka delikatnie podkreśla miodowa nuta. Cydr dostępny w szklanych butelkach z etykietką w postaci owocu jabłka. Całości dopełnia połączenie koloru głębokiej czerni z fluorescencyjnymi odcieniami soczystej zieleni i orzeźwiającej pomarańczy na szklanych butelkach. Najlepiej smakuje schłodzony w optymalnej do serwowania temperaturze 6-8°C.

Czym jest cydr?
Cydr to orzeźwiający, musujący napój alkoholowy powstały z jabłek. Smaki cydru są przeróżne – wytrawne, bardziej słodkie, z dodatkami lub bez dodatków. W Europie Zachodniej jest jednym z najpopularniejszych trunków na lato.  Również w Polsce powoli wytwarza się kultura i obyczaj spożywania tego napoju. Cydr wybornie smakuje z plasterkiem cytryny lub plasterkiem świeżego jabłka lub melona. Lekko schłodzony jest gwiazdą na każdym spotkaniu, nie tylko we dwoje.

Sięgnij po Smiler Cydr i oddaj się rozkosznej, jabłkowej przyjemności. Smiler Cydr gwarantuje świeże pomysły na wyciągnięcie ręki! 

Sugerowana cena detaliczna:

Smiler Cydr (275 ml) : 2,99 zł
Smiler Cydr (750 ml) : 7,99 zł

Cydr do nabycia w sklepach na terenie całego kraju. W handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD