Stelaże i obudowy – idealny sposób na dostęp do przestrzeni pod wanną i brodzikiem


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Obudowy i stelaże od momentu, kiedy pojawiły się na rynku, zupełnie zmieniły oblicze naszych łazienek. Obecnie, pełnią nie tylko funkcję schowka na nietrakcyjne rury czy okablowanie, ale niejednokrotnie same w sobie stanowią ozdobę całego pomieszczenia. Ich niekwestionowaną zaletą jest możliwość łatwego dostępu do przestrzeni pod urządzeniem, co pozwala nam na łatwe utrzymanie higieny w łazience.

W ofercie polskiego producenta urządzeń kąpielowych – firmy Sanplast S.A. znaleźć można gotowe stelaże przestrzenne, będące gwarancją stabilnego systemu posadowienia brodzików oraz obudowy wanien wykonane z akrylu sanitarnego oraz drewna egzotycznego. Producent daje gwarancję idealnego dopasowania produktu, zapewniając jednocześnie jego prosty i szybki montaż. W ofercie marki, stelaże przestrzenne dostępne są, jako opcjonalne wyposażenie do brodzików serii Prestige, Space Line i Space Mineral. Wygodny i szybki oraz maksymalnie stabilny system posadowienia brodzika dostosowany jest do szerokiego wachlarza kształtów oraz wymiarów. Stosowany przez firmę Sanplast system mocowania obudów zapewnia błyskawiczny dostęp do przestrzeni pod wanną, lub brodzikiem dzięki czemu w przypadku awarii lub konserwacji łatwo dostać się do instalacji, wykonać naprawę czy usunąć wodę lub zabrudzenia. Idealne dopasowanie produktu jest w przypadku obudów bardzo istotne, gdyż tylko taki produkt spełnia swoje właściwości. Standardowo, w firmie Sanplast obudowy wyposażone są w komplet montażowy oraz specjalne elementy, dzięki którym obudowa tworzy harmonijną całość z produktem.

Obudowy do brodzików i wanien marki Sanplast nie tylko doskonale kryją przestrzeń, ale dzięki prostemu i szybkiemu montażowi, a także i demontażowi, dostęp do niej jest łatwy jak nigdy dotąd! Obecnie w ofercie polskiego producenta znajdziemy obudowy do każdej serii brodzików o różnych wymiarach i różnych kształtach, a więc zarówno frontowe, półokrągłe, typu „L”, trójścienne, jak i czterościenne. W zależności od linii brodzików obudowy mogą mieć 9 cm wysokości (Space Mineral), 12,5 cm (Space Line, Prestige i Free Line), 17,5 cm (Free Line) oraz 24, 34 lub 38 cm (Ekoplus i Classic). W ofercie wanien obudowa może tworzyć komplementarną, harmonijną całość z wanną. Bez względu na nasz wybór wszystkie obudowy oferowane przez firmę Sanplast mają niemal niewidoczną linię połączeń, dzięki temu taki zestaw efektownie prezentuje się w pokoju kąpielowym.

Ze względu na swoje przeznaczenie każda łazienka jest miejscem wymagającym stałego utrzymywania porządku i czystości. Biorąc pod uwagę specyfikę tego pomieszczenia nie jest to wcale łatwe, jednak są łatwo dostępne elementy, takie jak obudowy i stelaże, które nam w tym pomogą.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD