Zestawy świąteczne Iwostin


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon świąteczny 2015 dwa zestawy prezentowe, przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy dla kobiet powyżej 40. roku życia. W zestawach znajdują się kosmetyki ujędrniające i przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia oraz poprawiające gęstość i napięcie skóry wrażliwej po 50. roku życia. Zestawy dostępne są wyłącznie w aptece.

Iwostin Re-Liftin 40+
W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Liftin, przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia. Krem ujędrniający SPF15 na dzień (50 ml) stymuluje syntezę kolagenu i przywraca jego optymalną strukturę, dodatkowo chroni skórę przed promieniowaniem UV.

Krem liftingujący  pod oczy (15 ml) zapobiega utrwalaniu się zmarszczek na delikatnej skórze wokół oka, w widoczny sposób zmniejsza cienie pod oczami, głęboko nawilża.

W prezencie, do zestawu dołączona jest elegancka kosmetyczka.

Cena zestawu: ok. 71 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Iwostin Re-Storin 50+
W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Storin, poprawiające gęstość i napięcie skóry wrażliwej po 50. roku życia. Krem odbudowujący SPF 15 na dzień (50 ml) wzmacnia i odbudowuje strukturę skóry, a także odżywia i nawilża, poprawia gęstość, uelastycznia skórę twarzy.

Krem odbudowujący pod oczy (15 ml), normalizuje cyrkulację płynów w tkance podskórnej, zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. Redukuje cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, wspomaga usuwanie ciemnego pigmentu spod oczu.

W prezencie, do zestawu dołączona jest elegancka kosmetyczka.

Cena zestawu: ok. 79 zł.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD