Mikro algi skarbnica piękna


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Co to jest? Niewielkie, zielone na dnie morza, służy jako pokarm dla ciała i skóry? Mowa oczywiście o glonach, zwanych także algami.

Te niepozorne rośliny są prawdziwym darem, to skarbnica mikro i makroelementów, zawierają większość pierwiastków, które swoje zastosowanie znalazły w kosmetyce. Ekstrakt z alg ma bowiem właściwości nawilżające, poprawiające elastyczność, jędrność, wzmacniające ścianki naczyń włosowatych, likwidujące obrzęki, regenerujące. To naturalny składnik, który na dłużej pomoże zachować piękny i młody wygląd. Nie mogliśmy o nim zapomnieć tworząc kosmetyki BIO IQ.

Mikro algi są innowacyjnym składnikiem bio-aktywnego serum do twarzy BIO IQ. Ich niezwykłe umiejętności adaptacyjne pomogły im przetrwać miliardy lat. Zostały one wyposażone w tioredoksyne, która jest najskuteczniejszym, naturalnym mechanizmem foto ochronnym przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB. To właśnie ten składnik nadaje wyjątkowe właściwości odmładzające serum do twarzy BIO IQ.

Starzenie się skóry
Jest jej naturalnym procesem i polega na starzeniu się komórek, spowolnieniu ich procesów obronnych i regeneracyjnych. Na niektóre czynniki nie mamy wpływu, to wiek determinuje występujące zmiany i skuteczność funkcji komórkowych, ale są też takie, które możemy kontrolować, poprzez właściwą pielęgnację skóry.

Jakie są objawy starzenia?
– Suchość skóry;
– Utrata jędrności, objętości;
– Powstawanie plam;
– Drobne zmarszczki wokół oczu i ust;
– Utrata świeżości, blasku.

Tioredoksyna skuteczna w walce ze starzeniem się skóry!
Tioredoksyna pozyskiwana z zielono-niebieskich mikro alg naprawia uszkodzone komórki skóry na poziomie DNA oraz chroni przed fotostarzeniem. Bardzo efektywnie redukuje przebarwienia skórne i chroni przed powstawaniem nowych. Wzmacnia wewnętrzne systemy ochronne skóry i reaktywuje (w przypadku skóry dojrzałej) procesy odpowiedzialne za naprawę i regenerację komórek skóry. Ponadto wspiera stabilizację witaminy C, która odpowiedzialna jest za promienny i zdrowy wygląd cery.

Prawidłowa pielęgnacja i odpowiednio dobrane składniki są w stanie spowolnić proces starzenia się skóry oraz zminimalizować zmiany skórne, które już wystąpiły. Dzięki wysoce skoncentrowanej mocy ekskluzywnych, naturalnych składników zawartych w bio-aktywnym serum, intensywnie zregenerujemy, odżywimy i poprawimy kondycje skóry.

Nowość! Bogate bio-aktywne serum do twarzy BIO IQ
Wielokierunkowe działanie i kompleksową pielęgnację zapewniają starannie wyselekcjonowane składniki naturalne najwyższej jakości.

Aktywne składniki, zawarte w zielono-niebieskich mikro algach charakteryzują się łatwą przenikalnością, dzięki czemu poprawa kondycji skóry widoczna jest od pierwszego zastosowania. Witaminy z grup A, D, E i K oraz obecność wielu cennych minerałów wpływa korzystnie na procesy metaboliczne. Działa przeciwstarzeniowo dzięki silnemu nawodnieniu warstwy rogowej naskórka, poprawie ukrwienia oraz wzmocnieniu bariery lipidowej skóry.

Cena: 99 zł/30 ml
Więcej informacji na: www.bioiq.eu

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD