W coraz głośniejszym świecie – AXE mniej znaczy więcej


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

W świecie mężczyzn wszystko jest czarne lub białe. Nie lubią kompromisów, nie chodzą na skróty. Ambicjonalnie traktują każde zadanie jakie stawia przed nimi współczesny świat.

Męski zapach? Musi być jak druga skóra – doskonale współgrać z charakterem mężczyzny i podkreślać jego temperament. Dokładnie tak jak nowy AXE Black!

AXE Black to zapach, który pomaga się zrelaksować i oczyścić umysł, a następnie odsłania najbardziej atrakcyjną wersję siebie. Zapach otwierają świeże nuty bergamotki, i mandarynki, w towarzystwie wodnych akordów, które łagodzą ostre i soczyste nuty owocowe, m.in. gruszki i arbuza. W nucie serca wyczuwalna jest woń rozmarynu i kardamonu. Zapach wieńczy kompozycja zmysłowych akordów paczuli, mchu oraz drzewa cedrowego, które nadają męskiego charakteru  całej kompozycji.

– „Opracowując kompozycję dla AXE Black, stworzyliśmy męski, ale nie przytłaczający zapach. Elegancki, ale również bardzo dyskretny” powiedziała Anne Gottlieb. „Zamiast mocnych, ciężkich nut drzewnych – użyliśmy tych łagodniejszych.  Z pewnością nie jest to zapach Twojego ojca.” – podkreśla światowej sławy nos.

Jeśli dodamy do tego minimalistyczne opakowania i oszczędną grafikę, która idealnie wpisuje się w trend „mniej znaczy więcej” mamy juz pełen obraz nowej linii AXE Black. Czarna kolorystyka nawiązuje do nazwy – która choć prosta – jest charakterystyczna i szybko zapada w pamięć. Matowe wykończenie zdecydowanie wyróżnia całą serię spośród kosmetyków męskich dostępnych na sklepowych półkach.

Z myślą o wymagających mężczyznach AXE wprowadza na rynek serię kosmetyków, w skład której wejdą: żel pod prysznic w dwóch rozmiarach 200 ml i 400 ml, woda toaletowa oraz dezodorant w aerozolu i w atomizerze.

Nowość! Linia kosmetyków AXE Black

Dezodorant w aerozolu 150 ml: 14,99 zł

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant w atomizerze 75 ml: 21,99 zł

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Żel pod prysznic 250 ml: 10,79 zł

Żel pod prysznic 400 ml: 14,79 zł

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Woda toaletowa 50 ml: 60,99 zł

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD