Iwostin Correctin Max. Gama medi-fluidów 3 w 1


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Kobiety oczekują od fluidów profesjonalnych efektów, długotrwałego maskowania i korekty niedoskonałości oraz utrzymania skóry w dobrej kondycji1. Obserwowany wzrost zainteresowania dermatologią i medycyną estetyczną, a także oczekiwania związane z zastosowaniem w preparatach wysoce zaawansowanych rozwiązań, zaowocowały stworzeniem fluidu o klinicznej skuteczności.

Fluid Iwostin Correctin Max zapewnia widoczne, potrójne działanie:
– zaawansowaną pielęgnację i redukcję problemów skóry wymagającej, dzięki specjalnie opracowanym składnikom aktywnym,
– natychmiastową korektę bez efektu maski aż do 16h*, dzięki optymalnemu stężeniu pigmentów mineralnych,
– długofalowe wzmocnienie i poprawę wyglądu skóry, które zapewnia kompleks witamin A, E, F.

Fluid zawiera ponadto filtr SPF 30, zapewniający wysoką ochronę przeciwsłoneczną oraz inteligentny Sebu – Control System, redukujący wydzielanie sebum. Odpowiednio matuje i nawilża, zapewniając skórze komfort, szczególnie ważny przy intensywnym kryciu.

Dostępny jest w trzech odcieniach: 01, 02 i 03, aby zapewnić naturalny efekt makijażu.

Skuteczność preparatów została potwierdzona badaniami aparaturowymi oraz aplikacyjnymi na skórze kobiet. 90% z nich deklaruje wysoki poziom krycia i bardzo trwały, naturalny efekt makijażu*.

* Badania aplikacyjne i aparaturowe w Niezależnym Ośrodku Badawczym z udziałem kobiet ze skórą z widocznymi niedoskonałościami, takimi jak przebarwienia, nierówna powierzchnia skóry, rozszerzone naczynka, blizny, cienie wokół oczu, trądzik różowaty.

Zastosowanie: mocne i długotrwałe korygowanie niedoskonałości skóry. Odpowiednie także dla skóry wrażliwej.
Sposób użycia: dopasowany odcieniem do kolorytu skóry fluid, należy nałożyć po wchłonięciu się regularnie stosowanego kremu dziennego. Następnie delikatnie rozprowadzić kolistymi ruchami opuszków palców. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze twarzy i szyi, idealnie stapia się ze skórą, nie obciążając jej.
Składniki: kompleks witamin AEF, gliceryna, filtr SPF 30.
Cena: ok. 37 zł (30 ml).

Składniki aktywne fluidu Iwostin Correctin Max:

Kompleks witamin A, E, F
Witamina A wzmacnia strukturę skóry, przyspiesza odnowę komórek naskórka, poprawia koloryt, stymuluje syntezę kolagenu, E jest silnym antyoksydantem, zaś F odbudowuje i wzmacnia płaszcz lipidowy naskórka i chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Gliceryna
Składnik o właściwościach nawilżających (dostarcza wodę do naskórka).

Tlenek cynku
Stosowany jako filtr UV.

Metakrylan polimetylu
Absorbuje sebum, nadaje skórze miękkość i matowość oraz efekt wygładzenia

„Stosuję fluid, aby retuszował przypadłości mojej problemowej skóry, zmniejszał jej niekorzystne reakcje oraz nie podrażniał. Pozwala mi to zachować zdrowy, atrakcyjny wygląd i czuć się pewniej na co dzień” – tak określają powody stosowania fluidów polskie konsumentki. To dla nich w Laboratorium Iwostin powstała gama inteligentnych fluidów Iwostin Correctin Max.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD