Piękna wiosną – poznaj zalety witalności i pokochaj życie


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Marzysz o byciu królową, ale wciąż nie czujesz się piękna? Powabna sukienka, idealny makijaż, ale wciąż brakuje tej kropki nad „i”, która wywołałaby na twojej twarzy uśmiech i przypieczętowała pewność siebie? To witalność – bez niej nie osiągniesz perfekcji! I o tym wie także Tymbark, który pokaże ci co zrobić by kochać życie.

Często nie zdajemy sobie sprawy jak duże znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia ma poziom witalności w naszym organizmie. Jakość kolorów naszego życia zależy właśnie od niej. Im więcej witalności w nas – tym bardziej kochamy życie. Odpowiadają za to witaminy, które mają wpływ na wiele ośrodków naszego organizmu, w tym także na wzrok i cerę jak witamina A, pochodząca z beta-karotenu, w który bogate są owoce lub warzywa np. marchew.

Witaminy to naturalne dobro zawarte w owocach i warzywach, z którego powinniśmy czerpać jak najwięcej. Świeże warzywa i owoce możemy zastąpić szklanką soku 100% Tymbark jabłko-marchew, który wyprodukowany został z marchwi mazurskiej. Dodatkowo porcja tego samego soku wspomoże nas również w walce z zanieczyszczeniami dzięki zawartości witaminy C, która nie tylko wzmacnia odporność, ale pomaga także w prawidłowej produkcji kolagenu.

Droga do piękna jest prosta – kochając życie kochamy siebie, a w rezultacie stajemy się piękne i kochane przez otoczenie. Dodatkowym atutem witamin, które dostarczamy sobie do organizmu jest ogólna poprawa kondycji. Warto podkreślić, że witaminy są organicznymi związkami chemicznym, niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sami ich nie syntezujemy, dlatego muszą być dostarczane razem z pokarmem – wyjątkiem jest jedynie witamina D, do której potrzebujemy słońca.

Jeśli marzysz o drodze na skróty – informujemy, że takiej nie ma. Najlepszym przykładem jest witamina A, która przez organizm jest wchłaniana w postaci np. beta-karotenu, który zawarty jest w owocach i warzywach, a co za tym idzie także w sokach, takich jak Tymbark VITAMINI. Należy pamiętać o codziennym uzupełnianiu witamin, gdyż organizm nie magazynuje ich wszystkich.

Kochaj życie, bądź piękna i ciesz się witalnością. Wypijaj szklankę soku 100% codziennie, o każdej porze roku i dnia! Poczuj prawdziwą, pozytywną energię, która pozwoli ci cieszyć się urodą na okrągło. Zaufaj Tymbarkowi – zostań królową życia!

Informacje o marce Tymbark
Marka Tymbark jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty Tymbarku są doskonale znane również na rynkach zagranicznych – w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze. Tymbark to także jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W jej portfolio znajdują się produkty szczególnie cenione przez konsumentów m.in.: owocowe i warzywne soki 100%, soki 100% dla dzieci, egzotyczna linia Owoce Świata, a także nektary, napoje i koktajle owocowe o wysublimowanych kompozycjach smakowych. Produkty Tymbark swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom, dostarczanym przez najlepszych i sprawdzonych dostawców. Tymbark buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność i elastyczność  w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD