Czysta przyjemność gotowania z Carex Kitchen


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wielkanoc to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie tradycyjne, polskie smaki. Składniki świątecznych potraw ze względu na swój intensywny zapach bywają jednak uciążliwe w obróbce. Ich aromaty powinny królować jedynie na wielkanocnym stole, jednak często pozostają na naszych dłoniach.

Aby nieprzyjemne zapachy nie popsuły nam przyjemności z przygotowywania tradycyjnych dań, warto mieć pod ręką mydło, które doskonale sobie z nimi poradzi. Dzięki Carex Kitchen gotowanie stanie się naprawdę czystą przyjemnością!

Trudno wyobrazić sobie polską kuchnię, a tym bardziej wielkanocne śniadanie, bez typowych składników: aromatycznych wędlin i kiełbas, ryb, czosnku, cebuli, szczypiorku czy chrzanu. Intensywny zapach, który te produkty pozostawiają na dłoniach może jednak skutecznie zniechęcić do gotowania.

Jest wiele sposobów pozwalających na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z naszych dłoni. Począwszy od  płukania dłoni w occie, po nacieranie ich solą czy cytryną.

Istnieje jednak prostsze rozwiązanie, pozwalające nie tylko zaoszczędzić czas, ale i zadbać o delikatną skórę dłoni. Carex Kitchen to mydło ze specjalną technologią neutralizującą nieprzyjemne zapachy, stworzone do użytku w kuchni. Ten pachnący limonką produkt błyskawicznie usuwa intensywne zapachy, które pozostają na rękach po przygotowaniu posiłku. Carex Kitchen wspiera naturalną barierę ochronną skóry i pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące dokładnie oczyszczają i jednocześnie pielęgnują dłonie, a naturalny składnik antybakteryjny skutecznie dba o właściwą, codzienną higienę rąk.

Mydło Carex Kitchen, oprócz standardowej pojemności 250 ml, dostępne jest także w opakowaniu uzupełniającym (500 ml).

Rekomendowana cena detaliczna: 6,99 zł / 250 ml i 8,99 zł / 500 ml (opakowanie uzupełniające)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD