Limitowana Edycja Zensibility od Catrice(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Zen. Świadome życie. Koncentracja na tym, co naprawdę ważne. Zen jest nieodzownym elementem życia w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, jest pragnieniem spokoju i harmonii w codzienności. Takie nastawienie do życia znajduje również odzwierciedlenie w modzie w nadchodzącym sezonie, który obejmuje kolekcje inspirowane origami.

Czysta elegancja, stonowane kolory, które emanują spokojem, oraz zwiewne kimono w kwiatowe wzory to dominujące trendy.

Z nową Limitowaną Edycją „Zensibility” od Catrice
 świat piękna zanurza się w oceanie spokoju Zen w kwietniu i maju 2016 roku. Stylowe produkty w subtelnych odcieniach szarości i pudrowego różu, świeżych błękitach, a także odważnych czerwieniach idealnie komponują się z modnym lookiem z wybiegów. Na specjalną uwagę zasługuje długa pomadka w matowej czerwieni w kształcie wrzeciona, lakiery do paznokci w ekstrawaganckim opakowaniu oraz artystyczna torba na pędzle z ciekawą techniką pakowania.

Poczuj Zen – od Catrice.

„Zensibility” od Catrice
 – poczwórny cień do powiek
Moc opanowania. Cztery mocno napigmentowane pudrowe cienie zamknięte w jednej stylowej czarnej paletce z bambusowymi akcentami. Stonowane szarości i róż z matowym i subtelnie połyskującym wykończeniem pozwolą stworzyć harmonijne przejścia kolorystyczne, ale mogą być też aplikowane indywidualnie.

Dostępny jako C01 Ease And Comfort.
Cena: 15,99 zł*

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

„Zensibility” od Catrice – pędzel do blendowania cieni
Czysta precyzja. Zainspirowany kaligrafią, długi pędzel do aplikacji cieni z miękkim, gęstym, zaokrąglonym włosiem jest idealny do nakładania i rozcierania cieni.

Cena: 12,99 zł*

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

„Zensibility” od Catrice – eyeliner
Wzór na spokój. Eyeliner z ekstrawagancką kulkową końcówką. Unikalna końcówka umożliwia dokładną aplikację kropek i linii, a także indywidualnych rysunków. Wysoka pigmentacja, długotrwały czarny kolor jest idealny dla efektu kociego oka, jak również wyszukanych artystycznych makijaży.

Dostępny jako C01 Black.
Cena: 14,99 zł*

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

„Zensibility” od Catrice – pomadka Gejszy
Gejsza glamour. Mocno napigmentowana pomadka w kształcie wrzeciona z matowym wykończeniem. Intensywna czerwień skupia uwagę na ustach i stanowi uderzający kontrast w kolekcji, która generalnie utrzymana jest w spokojnej kolorystyce. Wydłużone opakowanie także przyciąga spojrzenia.

Dostępna jako C01 REDiant Energy.
Cena: 14,99 zł*

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

„Zensibility” od Catrice – róż
Piękno w harmonii. Róż o pudrowo-żelowej formule dla naturalnie wyglądających efektów makijażu. Miękki, pudrowy, kremowy róż praktycznie wtapia się w skórę i zapewnia różowo-czerwone akcenty na policzkach. Intensywność może być stopniowana poprzez powtarzanie aplikacji.

Dostępny jako Moment CaptuRED.
Cena: 14,99 zł*

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

 „Zensibility” od Catrice – lakier Ultimate Nail
Współczesna kaligrafia. Świeży jasnoniebieski, ciepły szary, dwa różowe i mocna czerwień – oto pięć kolorów lakierów tej Limitowanej Edycji. Formuła lakierów świetnie kryje, długo wytrzymuje i ma wykończenie dające różne efekty. W dodatku profesjonalny pędzelek zapewnia łatwy bezproblemowy manicure. Unikalne opakowanie zainspirowane kaligrafią zachęca do tworzenia skomplikowanych arcydzieł na własnych paznokciach.

Dostępny jako C01 Turqouisensai, C02 Greatly Greyish, C03 Sheer Silence, C04 Zensible Rose oraz C05 REDiant Energy.
Cena: 10,49 zł*

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

„Zensibility” od Catrice – torba na pędzle
Kultura Zen. Etui z artystycznym bambusowym nadrukiem i z pomysłowym sposobem zamykania. Indywidualne kieszonki zapewniają profesjonalne i bezpieczne przechowywanie różnych pędzli. Ta torba jest idealna na wszelkie podróże, ponieważ może być zwinięta i będzie chronić pędzle. A design opakowania? To elegancka czerń z różanym wnętrzem. 

Cena: 15,99 zł*

* rekomendowana cena

Limitowana Edycja „Zensibility” od Catrice będzie dostępna w drogeriach Hebe w kwietniu i maju 2016.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD