SodaStream – domowy sposób na gazowaną wodę


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Każda z nas wie jak ważne jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Woda powinna stanowić podstawowy element naszej codziennej diety. Wśród nas są zwolenniczki wody gazowanej i niegazowanej. Którą więc wybrać żeby cieszyć się wspaniałym zdrowiem? Już dawno obalono mit, że woda niegazowana jest zdrowsza od wody gazowej. Tak naprawdę wybór należy do nas, to wyłącznie kwestia gustu.

Jakiś czas temu na rynku pojawił się ekspres do gazowania wody SodaStream. Jest to urządzenie dzięki, któremu w każdej chwili możemy samodzielnie przygotować wodę gazowaną. W sprzedaży dostępne są cztery rodzaje ekspresów SodaStream: Crystal, Genesis, Source i Jet.

Ekspres SodaStream Source, którego używam od kilku dni to połączenie nowoczesnego designu i prostoty. Występuje w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Idealnie pasuje do każdego rodzaju kuchni i co najważniejsze – zawsze jest pod ręką. Posiada trzy stopnie gazowania wody, które pokazuje nam wyświetlacz led. Urządzenie zostało stworzone z myślą o ekologii ponieważ do przygotowania napoju nie potrzebujemy prądu. Wystarczy umieścić nabój, który według opisu wystarczy do przygotowania około 60-80 litrów wody, włożyć do ekspresu dołączoną do zestawu butelkę i skierować dźwignię w dół, a naszym oczom ukaże się proces gazowania wody. Od dziś nie musimy kupować wody w butelkach, w ekspresie idealnie sprawdzi się również woda z kranu, która według Sanepidu nadaje się w naszym kraju do spożywania bez wcześniejszego przegotowania. To jeszcze nie koniec pozytywów. Wodę można  urozmaicić owocami np. cytryną, pomarańczą, grejpfrutem czy limonką. A co kiedy w naboju skończy się dwutlenek węgla? Rozwiązania są dwa: można napełnić otrzymany w zestawie nabój lub wymienić go w sklepie – listę sklepów znajdziecie na stronie www.sodastream.pl. Na stronie znajdziecie również więcej informacji dotyczących opisanego urządzenia. Ceny ekspresów wahają się między 239 zł a 529 zł w zależności od wybranego modelu.

Za kilka dni Święta Wielkanocne, jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, zastanówcie się nad zakupem ekspresu SodaStream. To wyjątkowy prezent dla bliskich osób. Szczególnie sprawdzi się podczas długich, wiosenno-letnich dni i nocy.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD