Wielkanocne inspiracje od Lindt


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Nie masz pomysłu na wiosenne dekoracje i brakuje ci weny? Razem stworzymy Wielkanoc w jej najsłodszej postaci! Lindt zaprasza na wspólną podróż w poszukiwaniu świątecznych inspiracji i kreatywnych rozwiązań.

Z tymi wiosennymi świętami wiąże się bardzo miły zwyczaj − zajączek wielkanocny przynosi drobne prezenty. W tym roku Maitres Chocolatiers Lindt przygotowali wiele świątecznych specjałów, a wśród nich najważniejszy − Złoty Zajączek Lindt. Stworzony z wyśmienitej, mlecznej czekolady, ma niepowtarzalny kształt i unikalny dzwoneczek. Zaspokoi gusta najbardziej wymagających miłośników czekolady. Może być słodkim i miłym upominkiem świątecznym dla najmłodszych i dorosłych. Będzie uroczą, złotą dekoracją koszyków wielkanocnych i doda klimatu świątecznego na stole.

Lindt wzbogaca swoją ofertę Wielkanocną o kolejne formaty opakowań z czekoladowymi jajeczkami Lindor. Lindor to niepowtarzalna receptura – pralinka łącząca czekoladę o dwóch konsystencjach: otoczkę z wyśmienitej czekolady Lindt, a w niej delikatnie rozpływające się czekoladowe nadzienie. Lindor to coś więcej niż czekoladowa pralinka – to intensywne doświadczenie delikatności i jedwabistości czekolady.

Ceny:
Gold Bunny Milk 50 g – 9,99 zł
Gold Bunny Milk 100 g – 14,99 zł
Lindor Milk Eggs Bag 117,6 g – 19,99 zł
Lindor Assorted Eggs Bag 117,6 g – 19,99 zł
Lindor Milk Cornet 175 g – 22,99 zł

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD