Szybkie sposoby na powiększenie ust


(fot. pixabay.com)

(fot. pixabay.com)

Pewnie nie jedna z nas marzy o tym, by mieć usta jak Kylie Jenner. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na profesjonalne zabiegi w salonach medycyny estetycznej. Oto kilka sposobów jak skutecznie i szybko sprawić by nasze usta wyglądały na większe.

1. Odpowiednia szminka to podstawa! Jeśli masz małe usta, odpuść sobie błyszczyki i szminki w neutralnych kolorach. Postaw na mocny, wyrazisty odcień. Dodatkowo możesz użyć konturówki, najlepiej o ton ciemniejszej, która optycznie doda objętości. Pamiętaj także, że im bardziej błyszczący kosmetyk tym bardziej usta wyglądają na jędrne i soczyste.

2. Masaż. Aby wykonać masaż, będziesz potrzebowała szczoteczki do zębów lub ręcznika. Wystarczy zmiękczyć je pod strumieniem ciepłej wody i rozpocząć masowanie kolistymi ruchami. Poprawi to krążenie oraz zwiększy jędrność. Jest to także idealny sposób na przygotowanie ust pod szminkę, ponieważ jednocześnie działa jak peeling.

3. Ćwiczenia. Proste ćwiczenia, które możemy wykonywać codziennie, praktycznie wszędzie i zawsze. Po pierwsze wydymanie ust. Zrób „dzióbek” i delikatnie wypuszczaj powietrze, przy okazji mocno wydymając wargi. Po drugie uśmiech. Uśmiechając się z zamkniętymi ustami staraj się oddalać od siebie kąciki, tak jakbyś chciała je rozciągnąć. Kolejnym sposobem jest wymawianie spółgłosek A, E, O, U. Odpowiednia wymowa oraz systematyczność sprawią, że twoje usta będą jędrne. Wykonuj je przynajmniej raz dziennie, a dla większego efektu możesz robić je nawet kilka razy w ciągu doby.

4. FulLips. Jest to urządzenie stworzone specjalnie do powiększania ust. Powstało w odpowiedzi na #KylieJennerChallenge. Jest to bezpieczna alternatywa dla zwykłego plastikowego korka. Wykonane z wysokiej jakości sylikonu i dostępne w trzech rozmiarach. Cała „operacja” polega na przyłożeniu ust i chwilowego zassania. Efekt widoczny jest natychmiast. Usta są widocznie większe i pełniejsze. Utrzymuje się około 2-3 godziny. W internecie dostępne są całe zestawy, dzięki którym możesz idealnie dopasować wielkość koreczka do swoich warg. Stosowane zgodnie z instrukcją, są w 100% bezpieczne dla zdrowia.

5. Pomadki powiększające usta. Już od jakiegoś czasu możemy znaleźć w drogeriach specjalne błyszczyki, które mają za zadanie powiększyć usta. Dosłownie, a nie tylko optycznie. Są one na bazie kolagenu morskiego, który wygładza i podkreśla wargi. Niektóre specyfiki w swoim składzie zawierają również np. papryczkę chilli lub cynamon, które podrażniając naskórek sprawiają, że usta zyskują na objętości. Jednak trzeba postępować z nimi bardzo ostrożnie i nie stosować za często, bo mogą mocno zaognić okolice ust.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD