Targi Plus Size po raz pierwszy w Poznaniu


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Targi Plus Size to pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu, tworzone z myślą o kobietach w rozmiarach od 42 do 62, dla których znalezienie ciekawych, kolorowych i dobrych jakościowo ubrań stanowi wyzwanie.

Organizatorami targów są autorki poznańskiego projektu skierowanego do kobiet plus size – Plus Me Project oraz agencja castingowa i bank twarzy Gawagai Studio.

Na dwóch piętrach Galerii MM w Poznaniu spotkają się producenci i projektanci odzieży z całej Polski, którzy zaprezentują nam swoje wiosenno-letnie kolekcje. Do dyspozycji odwiedzających targi będą poznańskie stylistki. Oprócz niezwykle dużego wyboru ubrań, nie zabraknie również dodatków (biżuteria, kapelusze) oraz uznanych marek kosmetycznych.

Każdy z odwiedzających targi otrzyma od organizatorów pakiet zniżek i voucherów do wykorzystania zarówno podczas targów, jak i w lokalach naszych partnerów.

Na scenie pojawią się również popularne blogerki i modelki świata plus size, m.in. Gruba i szczęśliwa (Agata Piętak), Ewokracja by Ewa (Ewa Zakrzewska) oraz Paulina Wnuk (Laureatka głównej nagrody w konkursie „Blog roku 2012”).

Nie zabraknie warsztatów rozwojowych i kulinarnych, prowadzonych przez naszych specjalistów, otwartych zajęć sportowych w Fitness Point, metamorfoz uczestniczek targów oraz spotkań w strefie VIP z naszymi gośćmi. O aktualnych trendach w modzie i urodzie opowiedzą zaproszeni wizażyści, fryzjerzy i styliści.

O godzinie 18:30 zapraszamy na punkt kulminacyjny targów – pokaz mody plus size!

Wejście na targi jest bezpłatne. 

Więcej informacji o targach oraz harmonogram i zapisy na warsztaty znajdziesz na www.tragiplussize.pl oraz na stronie wydarzenia Targi Plus Size w Poznaniu: https://www.facebook.com/events/922332731167532/

Nie może Ciebie zabraknąć!

Kiedy? 23 kwietnia 2016 od 9.00 do 19.30
Gdzie? Galeria MM w Poznaniu

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD