Naturalnie owocowe: ciut cukru, owoców, że ho, ho! – nowość w ofercie Stovit


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wielu z nas, wybierając produkty ze sklepowej półki, kieruje się podstawowymi zasadami – aby były smaczne i zdrowe. Stovit, tworząc naturalnie owocowe, odpowiada na te potrzeby, zamykając w małym słoiczku dorodne owoce, z małą ilością cukru, a co najważniejsze, przetwarza je na tyle krótko, by zachowały swoje cenne właściwości.

Ma być zdrowo i z pomysłem. Nowość marki, która pojawi się w sklepach może być wykorzystywana jako inspiracja przy tworzeniu zdrowych i szybkich dań. Jogurt, płatki, naturalnie owocowe do smaku i śniadanie gotowe! Niebanalnym połączeniem na przełamanie tradycyjnych smaków będzie z kolei zestawienie produktu z mięsami. Takie oryginalne połączenie serwowane na obiad z pewnością zachwyci podniebienia domowników.

Przepis na błyskawiczny deser? Wystarczą lody, moc owoców i gotowe! Na lekką i smaczną kolację  wystarczy przygotować chrupiące tosty z łyżeczką nowego produktu marki Stovit. Prawda, że to znakomite zakończenie dnia? Stworzony dla wszystkich tych, którzy cenią zdrowy styl życia, nie zawiera syropu glukozowego, konserwantów, ani barwników. Jego smak pochodzi z naturalnych składników.

Naturalnie owocowe Stovit, dzięki swojej nowoczesnej recepturze pozwalającej zachować naturalny smak owoców i ich odżywcze właściwości bez konieczności stosowania sztucznych dodatków, są idealną propozycją, którą w kreatywny sposób można wykorzystać w swojej kuchni. Szeroka paleta smaków: truskawki, wiśnie, brzoskwinie z marakują, owoce leśne i cztery owoce czyli połączenie wiśni, truskawek, czarnej i czerwonej porzeczki), zaspokoi nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Cena : ok. 5 zł/255 g

Więcej na www.stovit.com.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD