„Drugi koniec smyczy”


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

„Drugi koniec smyczy” jest publikacją przeznaczoną dla miłośników psów. Patricia McConnell doskonale opisała tutaj wszelkie techniki i sposoby zrozumienia, a przede wszystkim nawiązania przyjaznych relacji z psem. Każdy kto ma w swoim domu takiego uroczego czworonoga, kocha go i chce dla niego jak najlepiej, powinien posiadać ten zbawienny poradnik.

Bardzo często bywa tak, że błędnie odbieramy sygnały dawane nam przez psich członków rodziny. Nie wiemy co powoduje takie, a nie inne zachowanie naszego pupila. Autorka tej książki przedstawia nam na przykładach z życia wziętych jak należy postępować by trafnie odebrać informacje przesyłane przez zwierzaka.

Książka ta nazywana jest „przepisem na przyjaźń doskonałą”. Przyjacielskie relacje polegają na wzajemnym zrozumieniu gdyż tylko wtedy mają one szansę na dalszy rozwój i umocnienie więzi. Dlatego każdy, to traktuje psa jak członka rodziny, najbliższego przyjaciela powinien sięgnąć po „Drugi koniec smyczy”. Warto zerknąć na świat z psiej perspektywy.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD