Majówka po najmniejszej linii oporu


(fot. pixabay.com)

(fot. pixabay.com)

Weekend majowy za pasem, a ty nie wiesz jak masz go spędzić nie wydając „milionów” na wyjazdy? Oto kilka sposobów jak aktywnie spędzić ten czas z drugą połówką.

1. Rower to świetny odstresowacz – zaplanujcie określoną trasę podziwiając tym samym okolice, której na co dzień nie dostrzegacie. Inny dzień – inny teren do przejechania 🙂

2. Zróbcie razem fit obiad. Wspólne przygotowanie posiłku zbliży was – romantyczna kolacja zrobiona wspólnymi siłami daje 100% satysfakcji.

3. Warto się zorientować czy w waszej okolicy nie ma ogranizowanych ciekawych wydarzeń kulturalnych, zawsze to jakieś oderwanie od życia codziennego

4. Wypad ze znajomymi na piknik za miasto – jest mnóstwo miejsc, wyznaczonych w lesie, gdzie można zatrzymać się i rozpalić grilla. Oddychasz świeżym powietrzem, spacer po lesie to czysty relaks i spalacz kalorii, a dodatkowo wzmacniasz przyjacielskie kontakty.

5. Jednodniowy wyjazd do miasta, w którym żadne z was nie było. Ale z rozsądkiem, trzeba wybrać te najbliższe, żeby nie spędzić połowy dnia w podróży. Zaplanujcie gdzie po kolei możecie pójść, co zobaczyć. Sami sobie jesteście przewodnikami wycieczki.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD