Dezodoranty Intesa poczucie komfortu i odświeżenia


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Marka Intesa na wiosnę i nadchodzące lato proponuje trzy rodzaje dezodorantów dla mężczyzn: w sprayu, sztyfcie oraz roll-on. Dezodoranty są dostępne w trzech liniach zapachowych: Intesa Energy Power – dla mężczyzn aktywnych, Intesa Vitacell – dla mężczyzn wrażliwych, Intesa Classic Black – dla mężczyzn lubiących klasyczną elegancję. Wszystkie gwarantują skuteczną, 24-godzinną ochronę przed potem.

Dezodoranty Intesa w sprayu

Dezodorant w sprayu Intesa Energy Power
Niezwykle skuteczny dezodorant w sprayu pachnący świeżymi, energetycznymi nutami drzewnymi. Gwarantuje bardzo skuteczną ochronę przed potem przez 24 godziny, dlatego polecany jest osobom aktywnym. Daje poczucie odświeżenia i komfortu. Nie zawiera alkoholu, mogą go stosować mężczyźni ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Cena ok. 23 zł/250 ml.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant w sprayu Intesa Vitacell
Zapewnia długotrwały efekt świeżości. Charakteryzuje się delikatnym zapachem pasującym do reszty produktów z linii Intesa Vitacell. Nie zawiera alkoholu, mogą go stosować osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii.

Cena ok. 23 zł/150 ml.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant w sprayu Intesa Classic Black
Klasyka dla eleganckich mężczyzn. Daje uczucie świeżości i komfortu przez 24 godziny. Ma zmysłowy, orientalny zapach kwiatów Ylang-Ylang. Wyciąg z nich zapobiega wysuszaniu i podrażnieniu skóry, wygładza ją, działa antybakteryjnie, kojąco i relaksująco.

Cena ok. 23 zł/150 ml.

Dezodoranty Intesa w sztyfcie

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant w sztyfcie Intesa Energy Power
Dezodorant w sztyfcie o męskim, drzewnym zapachu. Działa antybakteryjnie i zapewnia długotrwałą ochronę przed potem, dlatego polecany jest osobom uprawiającym sport. Daje uczucie komfortowej świeżości przez cały dzień. Polecany jest również mężczyznom ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień. Wygodny w aplikacji.

Cena ok. 22,90 zł/50 ml.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant w sztyfcie Intesa Classic Black
Dezodorant w sztyfcie o działaniu antybakteryjnym zapewnia długotrwałą ochronę i uczucie komfortowej świeżości przez cały dzień. Zawiera wyciąg z  Ylang-Ylang, dzięki czemu działa, kojąco, antybakteryjnie i nie wysusza skóry. Dezodorant mogą stosować panowie ze skórą wrażliwą.

Cena 22 zł/50 ml.

Dezodoranty Intesa roll-on

(fot. materiały prasowe)r

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant roll-on Intesa Energy Power
Dezodorant roll-on o działaniu antybakteryjnym zapewnia długotrwałą ochronę i uczucie komfortowej świeżości przez cały dzień. Pozostawia na skórze subtelny zapach drzewnych nut. Ze względu na delikatną formułę, polecany jest również mężczyznom z wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. Nie uczula, nie pozostawia śladów na ubraniu.

Cena ok. 23 zł/50 ml.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dezodorant roll-on Intesa Classic Black
Charakteryzuje się delikatnym zapachem kwiatów Ylang-Ylang. Nie wysusza skóry, działa antybakteryjnie, kojąco i relaksująco. Zapewnia 24-godzinną ochronę przed potem i uczucie komfortowej świeżości. Delikatna, bezalkoholowa formuła pozwala stosować go przez mężczyzn nawet o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

Cena 22,90 zł/50 ml.

Kosmetyki INTESA są dostępne w sieci drogerii Douglas.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD