Małe stópki, wielkie kroki


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dorastanie dzieci to wieloletni proces, w którym zmiana jest codziennością, a dostosowanie się do ciągle zmieniających się potrzeb dziecka jest nieustającą troską rodziców. Zmiana dotyczy aspektów zarówno psychicznych jak i fizycznych, choć pośród tych ostatnich jest element, który można określić jako „stały”.

Jest to dziecięca ruchliwość – najmłodszych jest wszędzie pełno: w domu, w przedszkolu, na placu zabaw. Oprócz korzystnych aspektów aktywności fizycznej najmłodszych są też takie, których wolelibyśmy uniknąć. Jest to m.in. nadmierna potliwość stóp, która skutkuje niekomfortowym użytkowaniem dziecięcego obuwia. Na szczęście marka Kaps ma na to sposób.

Pencil od marki Kaps to miękkie i przewiewne wkładki dla dzieci. Wykonane ze specjalnego materiału absorbującego nadmiernie wydzielany pot. Wkładki są komfortowe, delikatnie perfumowane, a przy tym podobające się dzieciom. Lekka lateksowa pianka, z której są wykonane wyklucza odparzenia stópek. Wszystkie wkładki są wykonane z kolorowego materiału z motywami dziecięcymi na produkcie. Wkładki dostępne w rozmiarach od 23/24 do 33/34.

Firma Kaps
Producent wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji, impregnacji i czyszczenia obuwia z wszelkiego typu materiałów, komfortowych wkładek do obuwia, wkładek i protez ortopedycznych, sznurowadeł, akcesoriów i towarów dla profesjonalistów z sektora usług szewskich.

Wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce. W procesie ich opracowywania i wdrażania bierze udział grupa młodych, zdolnych technologów i projektantów, wspierających się doświadczeniem uznanych instytucji badawczo-naukowych.

Firma zyskała uznanie najbardziej wymagających odbiorców, wygrywając jakością, innowacyjnością i szerokością asortymentu z wieloma znanymi, zagranicznymi markami. Znaczna część produktów firmy, trafia również na rynki europejskie.

Cena w sklepie:
Pencil Kaps (wkładki dla dzieci) para:  5 zł

Więcej na stronie: www.kaps.com.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD