Vibovit® Goal – mistrzowskie witaminy dla młodego kibica już w aptekach


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Z okazji nadchodzących rozgrywek piłkarskich w gamie suplementów diety Vibovit® pojawiła się seria limitowana witaminowych żelków. Vibovit® Goal żelki to zestaw 10 witamin i minerałów dla dzieci powyżej 4. roku życia. Żelki mają smak owocowy, a kształty związane z piłką nożną.

Rozbudźmy wiosną u dzieci chęć do aktywności fizycznej! Ruch i zabawa na świeżym powietrzu są niezwykle ważne dla rozwoju dziecka. Dotleniony organizm lepiej się rozwija, lepiej przyswaja cenne składniki z pożywienia, lepiej wypoczywa.

Regularna aktywność fizyczna u dzieci pozytywnie wpływa na:
– Odporność
– Metabolizm
– Rozwój kości i mięśni
– Redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej
– Mocne stawy
– Większą pojemność płuc

Pamiętajmy, że zalecana minimalna aktywność fizyczna dla dziecka to 60 minut dziennie w różnych formach, np. porannej gimnastyki, spacerów, zajęć wychowania fizycznego, chodzenia pieszo do szkoły, chodzenia po schodach, uprawiania sportów indywidualnych i zespołowych, tańca.

Z okazji zbliżających się mistrzostw warto zorganizować własne, rodzinne zawody. Gry zespołowe dodatkowo zbliżają, zacieśniają więzi, a przede wszystkim są pretekstem do świetnej, rodzinnej zabawy. Zacznijmy tegoroczne lato na sportowo!

Vibovit® Goal Żelki to codzienna porcja witamin w owocowych smakach, a teraz także w unikalnych formach. Znajdziemy tu puchar, piłkę, korki, koszulkę i spodenki piłkarskie. Każdy żelek wypełniony jest witaminami, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu malucha: witaminy C, A, D, B12 i foliany oraz selen i cynk. Suplement diety Vibovit® Goal stanowi uzupełnienie codziennej diety dzieci powyżej 4. roku życia.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD