Zapach – kluczowy nastrój w twoim domu


(fot. pixabay.com)

(fot. pixabay.com)

Zapach pomaga stworzyć w domu niepowtarzalny klimat. W czystym i pachnącym domu nie tylko ty, ale i goście czują się komfortowo. Wieczorny relaks nie byłby już taki samy, gdyby nie odpowiednie aromaty rozprowadzające się po kątach domowego ciepła.

W promieniach świec.
Świece zapachowe nie tylko ładnie pachną i ciepłem rozprowadzają piękną woń, ale i efektywnie ozdabiają nasze wyposażenie wnętrz. Doskonale prezentują się te kolorowe opakowane szkłem. Po zapaleniu dodatkowo dają piękny efekt kolorystyczny.

Olejkowy zawrót głowy.
Olejki eteryczne pozyskiwane są z różnych roślin. Jeśli chcemy stworzyć nastrój relaksacyjny wybierzmy lawendę, efekt odświeżający – olejki sosnowe albo eukaliptusowe, ciepło dodaje nuta cynamonu.

Patyczkowa esencja.
Podobnie jak świece nie tylko ładnie pachną, ale są efektowną ozdobą. Patyczki zanurzone w szklanym flakoniku z esencją zapachową są praktyczne w monecie, gdy chcemy by zapach rozchodził się nawet pod naszą nieobecność. Nie musimy pilnować świecy, która zagraża pożarem.

Dyskretna woń sprawia że czujemy się bardziej zrelaksowani i rozluźnienie, albo wprost przeciwnie pobudzeni do działania. Wybierzmy kompozycje pasującą do naszego charakteru, w zależności jaki efekt będziemy chcieli uzyskać.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD