Zabawki erotyczne, które usprawnią wasze życie seksualne


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Niezależnie od wieku i stażu związku warto czasem pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, decydując się na wprowadzenie do sypialni ciekawych gadżetów erotycznych, zwłaszcza jeśli – poza zabawą – niosą ze sobą także inne korzyści. Tak jest w przypadku tak zwanych cock-ringów, które obecnie świętują prawdziwe triumfy wśród fanów tego typu urozmaiceń.

Pierścienie na penisa nie są, wbrew pozorom, urządzeniami medycznymi. To popularne akcesoria erotyczne z przeznaczeniem do domowego użytkowania. Mimo że żaden z nich nie jest w stanie w pełni wyeliminować zaburzeń erekcji, warto stosować je dla poprawy sprawności seksualnej partnera. Tego rodzaju zabawka stanie się przydatna tylko wówczas, gdy mężczyzna może osiągnąć wzwód samodzielnie. Niebywałą zaletą noszenia pierścieni jest za to zauważalna poprawa potencji osiągnięta poprzez wzmocnienie i wydłużenie czasu wzwodu prącia. Dochodzi do tego, ponieważ ringi hamują odpływ krwi z penisa, co powoduje przekrwienie i powiększenie jego rozmiaru. Pełniejsza erekcja sprzyja z kolei dłuższemu stosunkowi, część panów zaś odczuwa orgazm w zintensyfikowany sposób.

Jak zakładać pierścień?
Choć noszenie obręczy nie jest skomplikowane, samo jej nałożenie może przysporzyć nieco trudności, dlatego odpowiednia będzie właściwa praktyka. Chcąc ułatwić aplikację pierścienia, należy posmarować jego wewnętrzną stronę niewielką ilością lubrykantu. Przy okazji warto pamiętać, że akcesoria silikonowe współgrają wyłącznie ze środkami nawilżającymi wyprodukowanymi na bazie wody. Inne preparaty, przypominające konsystencją kremy lub olejki, mogą im zaszkodzić.

Dodatkowo dobrze zdawać sobie sprawę z faktu, że istnieją dwie metody nakładania obręczy. Pierwsza z nich to nasunięcie obręczy na penisa w stanie erekcji aż do momentu, póki nie sięgnie ona jąder. Druga natomiast polega na przesunięciu pierścienia, gdy członek jest w stanie spoczynku. Wtedy przekłada się go także przez jądra. O ile pierwszy z patentów jest szybszy i dużo łatwiejszy, o tyle drugi stanowi swego rodzaju wyzwanie. Jeśli jednak lubicie eksperymenty, dobrze go wykorzystać. W tym celu najpierw przekłada się jedno jądro, następnie drugie, na samym końcu zaś – członka.

Bezpieczne używanie obręczy
Chociaż ringi są zwykłymi urządzeniami erotycznymi, używanie ich wiąże się z przestrzeganiem kilku zasad ostrożności. Aby w pełni cieszyć się z korzystania z nich, warto je stosować. Przede wszystkim – nie wolno nosić pierścienia dłużej niż 20-30 minut. Jeśli robi się to po raz pierwszy, lepiej skrócić ten czas do 10 minut, a podczas kolejnych prób stopniowo go wydłużać, śledząc uważnie reakcje organizmu. Zbyt długie podtrzymywanie prącia ringiem może skutkować uszkodzeniem nerwów wewnątrz delikatnego narządu. Co więcej, w przypadku decydowania się na kilka zbliżeń jednego dnia, trzeba zatroszczyć się o co najmniej kilkugodzinne przerwy pozwalające na to, by członek właściwie odpoczął. W końcu pierścień nie powinien być używany bez konsultacji lekarskiej przez mężczyzn zmagających się z chorobami serca, anemią sierpowatą lub przyjmujących środki farmakologiczne rozcieńczające krew.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD