Puder który trzeba mieć


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

W zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać, powinnaś podczas robienia makijażu użyć odpowiedniego pudru. Oto trójka moich faworytów.

Wśród pudrów prasowanych na wyróżnienie zasługuje Rimmel Stay Mate. Bardzo dobrze i trwale matuje, jest dostępny w wielu odcieniach. Minimalizuje widoczność porów. Ma przyjemną i delikatną konsystencję. Produkt wystarcza na dość długo. Najlepiej stosować go podczas robienia make up-u w domu, ponieważ nie ma dołączonego puszka, a opakowanie łatwo uszkodzić. Najlepiej nakłada się go pędzlem. Jest dostępny we wszystkich cenach w przystępnej cenie.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jeżeli chodzi o pudry sypkie wybrałam KOBO professional loose powder. Zawiera naturalne składniki i krzemionkę. Świetnie przylega do skóry, stapia się z podkładem nie tworząc efektu maski. Zapewnia świeżą, matową cerę. Jest wydajny, wystarcza na długo. Puder ma eleganckie pudełeczko, które jest zakręcane i wytrzyma każdy upadek. Do opakowania nie dołączono puszka. Należy nakładać go pędzlem. Dziurki są odpowiedniej wielkości, można wydobyć z opakowania tyle pudru ile potrzebujemy. Łatwo się rozprowadza i kryje drobne naczyńka. Ma delikatny zapach, który raczej nie powinien nikomu przeszkadzać. Dodatkowym plusem jest cena 23,99 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Ostatni ulubieniec to Mac mineralize skinfinish natural. Łączy w sobie puder i podkład. Można go nakładać puszkiem i pędzlem. Zapewnia naturalny wygląd i jednocześnie maskuje niedoskonałości. Daje piękne wykończenie. Ma świetne opakowanie. Minimalistyczne, trwałe, z lusterkiem. Nie wysusza cery, długo się utrzymuje, jest dość wydajny. Znakomicie utrwala korektor pod oczami i sprawia, że twarz jest przyjemna w dotyku. Wyrównuje koloryt skóry. Co ważne, nie ściera się. Nie jest przeznaczony dla osób, które szukają pudru mocno matującego. Dostępnych jest 16 odcieni. Jedynym minusem jest wysoka cena. Mac mineralize skinfinish natural kosztuje 126,00 zł, jednak z całą pewnością jest warty swojej ceny.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD