Brwi pod kontrolą


(fot. polki.pl)

(fot. polki.pl)

Stylizacja brwi stanowi istotny element naszego codziennego makijażu. Często jednak zaniedbujemy je, a wystarczy tylko jeden produkt aby wyglądały pięknie. Od dziś kontrolę nad twoimi brwiami przejmują one: żelowe mascary. 

Nawet najlepszy smoky-eyas i super podkręcone rzęsy nie będą dobrze wyglądać jeżeli twoje brwi są niewyregulowane. Pamiętaj o regularnym używaniu pęsety, a jeżeli nie masz wprawy w wyrywaniu brwi, wybierz się do kosmetyczki. Ona najlepiej będzie wiedziała jaki nadać im kształt. Od razu zobaczysz, że twarz wygląda świeżo, estetycznie, a spojrzenie zyska nowy wymiar.

Jeżeli nie masz czasu na malowanie brwi kredką, cieniem, utrwalanie ich i czesanie szczoteczką sięgnij po mascarę do brwi. Jeden produkt, kilka krótkich pociągnięć szczoteczką i gotowe. Oto 3 dobre mascary do brwi dostępne w polskich drogeriach.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Pierwsza propozycja to Essence Make me brown. Posiada małą, wygodną szczoteczkę, przypomina nieco tusz do rzęs. Na końcówce szczoteczki podobnie jak w tuszach zawsze osadza się trochę więcej produktu, ale nie stanowi to problemu. Jest trwały i wydajny. Nie spływa. Do wyboru mamy 2 odcienie. Jest dostępny m.in w drogeriach Natura i Super Pharm w niskiej cenie około 11 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Druga propozycja to Catrice Eyebrow Filter. Przyciemnia, zagęszcza i modeluje brwi. Szybko wysycha, nie skleja włosków, kolor żelu pasuje do każdych brwi. Trzyma włoski w ryzach i również jest bardzo wydajny (6,5 ml). Termin ważności upływa po 6 miesiącach od pierwszego otwarcia. Cena: około 14, 15 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Ostatnia propozycja i jednocześnie mój faworyt wśród mascar do brwi to Maybelline Brow Drama. Posiada aplikator/szczoteczkę z okrągłą, wyprofilowaną końcówką. Dyscyplinuje włoski, jest bardzo trwały. Ma ładne opakowanie i aż 7,6 ml. Tusz nie jest zbyt gęsty, nie tworzy grudek, kolor jest idealny dla ciemnych blondynek i brunetek. Brwi są perfekcyjnie wyszczotkowane i podkreślone w mgnieniu oka. Do Maybelline Brow Drama nie mam żadnych zastrzeżeń. Cena: około 28zł. Dostępny m.in. w drogerii Rossmann.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD