Jan Niezbędny – nowoczesne wzornictwo, niezawodna konstrukcja i wygoda


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wiosna to pora roku, która w sposób szczególny zachęca do zmian i odkrywania nowości. Dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, a my mamy więcej energii i motywacji do działania. Jak więc zaoszczędzić czas w trakcie generalnych porządków, a zarazem wprowadzić do naszego wnętrza nieco świeżości i wiosennej aury? Jan Niezbędny proponuje połączenie funkcjonalności i designu. Przedstawia nową serię desek do prasowania, dzięki którym prasowanie stanie się czystą przyjemnością.

Nowoczesne, modernistyczne wnętrza cechuje przede wszystkim funkcjonalność i prostota. Minimalistyczna aranżacja mieszkania urozmaicona jest niebanalnymi dodatkami. W przypadku małych mieszkań, gdzie każdy metr jest na wagę złota, warto połączyć funkcjonalność z designem i zainwestować na przykład w deskę do prasowania Jana Niezbędnego. Wersja Premium dzięki nowoczesnemu stylowi z powodzeniem może stać się oryginalnym elementem wystroju mieszkania.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny – deska do prasowania premium – nowoczesny design i wygoda
Doskonała dla osób ceniących najwyższą jakość oraz nowoczesne i stylowe wzornictwo. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że jest wygodniejsza niż standardowe deski do prasowania. Kształt nóg został zaprojektowany w taki sposób, aby można było wygodnie prasować zarówno na stojąco, jaki i na siedząco. Z kolei przestrzeń pod deską umożliwia wstawienie kosza na pranie lub stacji parowej. Specjalnie wyprofilowane nakładki na nogi ułatwiają idealne wypoziomowanie. Deska wyposażona jest w gniazdko elektryczne, przedłużacz oraz boczną antenkę podtrzymującą kabel żelazka, która po złożeniu nie przeszkadza przy prasowaniu. Specjalne tłoczenia na metalowej półce pozwalają powiesić wieszaki z wyprasowanymi ubraniami. Deska wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą rozłożenie się podczas stania.

Cena ok. 250 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny – deska do prasowania compact plus – niezawodna konstrukcja
Doskonała dla osób ceniących jakość oraz wygodę. Deska o sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji. Wyposażona jest w gniazdko elektryczne, przedłużacz oraz antenkę podtrzymującą kabel żelazka. Specjalne tłoczenia na metalowej półce pozwalają powiesić wieszaki z wyprasowanymi ubraniami. Deska wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą rozłożenie się podczas stania.

Cena ok. 190 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny – deska do prasowania standard – łatwość przechowywania
Doskonała dla osób dysponujących ograniczonym miejscem na przechowywanie deski. Nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że jej użytkowanie jest czystą przyjemnością. Specjalne tłoczenia na metalowej półce pozwalają powiesić wieszaki z wyprasowanymi ubraniami. Deska wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą rozłożenie się podczas stania.

Cena ok. 120 zł.

Kiedy tylko pojawią się pierwsze wiosenne promienie słońca, chętnie suszymy ubrania na zewnątrz. Niestety, często kończy się to widokiem odlatującej na wietrze suszarki wypełnionej, jak na złość, jasnymi ubraniami. Aby uniknąć lądowania prania na trawie, skorzystaj z pomocy Jana Niezbędnego i wybierz jedną z trzech modeli wytrzymałych i stabilnych suszarek na pranie.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny – suszarka rozsuwana 20 m – wytrzymała i stabilna
Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bardzo wytrzymała i stabilna. Grube pręty minimalizują gniecenie się suszonych ubrań, a opuszczany wspornik umożliwia suszenie nawet dużych sztuk odzieży. Suszarka rozsuwa się z dwóch stron, dzięki czemu w wersji maksimum zmieści aż 20 metrów prania. Posiada wyprofilowane krawędzie do zawieszania np. skarpetek lub koszul na wieszakach. Wygodne antypoślizgowe kółka ułatwiają przesuwanie suszarki z praniem.

Cena ok. 150 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny – suszarka maxi 20 m – pojemność i wygoda
Suszarka została zaprojektowana w taki sposób, aby jej konstrukcja pomieściła nawet 20 m prania. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom jest niezwykle użyteczna. Na dłuższych krawędziach znajdują się nakładki, na których można zawiesić aż 56 skarpetek bez użycia klamerek. Suszarka posiada też specjalnie wyprofilowane pręty do wygodnego zawieszenia np. koszul na wieszakach. Rozłożone skrzydła boczne pozwalają powiesić na niej nawet spodnie o długości 110 cm.

Cena ok. 130 zł.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jan Niezbędny – suszarka standard 18 m – prostota i użyteczność
Tradycyjna suszarka dla osób ceniących proste i wygodne rozwiązania. Łatwa w użytkowaniu, składaniu i przechowywaniu. Posiada dodatkowe nakładki umożliwiające powieszenie drobnych rzeczy bez użycia klamerek. Wygodne kółka ułatwiają przesuwanie suszarki z praniem. Z kolei specjalny klips uniemożliwia otwarcie się złożonej suszarki podczas jej przenoszenia.

Cena ok. 70 zł.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD