Włoska marka kosmetyków Deborah prezentuje nowy Podkład Perfect&Natural


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Nowy podkład marki Deborah to wynik pracy nad stworzeniem produktu z wyselekcjonowanych składników. Formuła zawiera produkty pochodzenia roślinnego i wolna jest od substancji syntetycznych.

W branży kosmetycznej to rosnący trend, który jest częściowo stymulowany przez coraz bardziej świadomych konsumentów, z większą niż kiedykolwiek wiedzą dotyczącą właściwości składników nowoczesnych kosmetyków. Kierunek tych zmian wspierają dodatkowo blogerki oraz fora dyskusyjne, gdzie toczą się rozmowy o zawartości kosmetyków.

Grupa Deborah wzięła sobie tę globalną rewolucję do serca i wykorzystała swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie, aby stworzyć pierwszy podkład Deborah Milano o tak wysokiej skuteczności, który nie zawiera parabenów, silikonów, olejów mineralnych i akrylanów, a przy tym jest jedwabiście gładki i przyjemny w aplikacji. Podkład Perfect&Natural został opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej, aby zapewnić jej ochronę. Ale to nie wszystko. Z podkładem Perfect&Natural cera ma wyrównany koloryt, wygląda naturalnie, innymi słowy: jest idealna.

Innowacyjna formuła
Nowy podkład Perfect&Natural od Deborah Milano jest zupełnie pozbawiony parabenów, silikonów, olejów mineralnych i akrylanów – bez straty ani odrobiny na super jakości.  Miękka, aksamitnie gładka konsystencja fluidu po prostu wtapia  się w skórę, pozostawiając naturalnie gładkie wykończenie, a cera wygląda promiennie, zdrowo i jest dobrze nawilżona. Formuła zapewnia średnie krycie i jest wzbogacona w roślinne oleje i nawilżające ekstrakty, które wzmacniają skórę, kryją niedoskonałości, zwężają pory i pomagają matować skórę twarzy.

Naturalny wielofunkcyjny emulgator tworzy film ochronny na skórze, utrzymując ją w bezpiecznym miejscu z dala od zagrożeń na nią czyhających, zapewniając przy tym długotrwałe nawilżenie i przedłużając trwałość i świeżość makijażu. Co więcej, formuła zawiera polisacharyd, który sprawia, że podkład odczuwany jest jak druga skóra i działa, jak miękka elastyczna tarcza ochronna przed szkodliwymi skutkami zanieczyszczenia. Filtr SPF 15 chroni skórę przed starzeniem się skóry pod wpływem promieniowania UV.

Nowy podkład od Deborah Milano Perfect&Natural dostępny jest w poręcznej tubce z transparentnym okienkiem, w którym można obejrzeć rzeczywisty kolor fluidu, co ułatwia dopasowanie idealnego podkładu do naturalnego odcienia skóry. Tubki są wykonane w 100% z polietylenu, który można ponownie przetworzyć.

Podkład Perfect&Natural od Deborah Milano dostępny jest w 6 odcieniach:
00 – Ivory
01 – Light Beige
02 – Light Rose
03 – Beige
04 – Sand
06 – Amber

Dodatkowe informacje:
Perfect&Natural
Gama: 6 kolorów
Pojemność: 30 ml
Sugerowana cena detaliczna: 39,99 zł

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD