Pierścionek Jane Seymour


(fot. materiały prasowe)

Tak wygląda tajemniczy pierścionek The Jane Seymour, ekskluzywny niebieski diament o masie 2.08 karata wart jest minimum 2 mln dolarów amerykańskich ($). To jedyna taka biżuteria na świecie, która nazwę zawdzięcza gwieździe ekranu.

Jane Seymour jest ambasadorką marki nazwanej jej imieniem, a pierścionek jest bezcenny. Nie można dostać go w sprzedaży bezpośredniej jakiegokolwiek sklepu, chyba, że na rynku wtórnym, jak np. Królewskie kolekcje Elizabeth Taylor, Ellen Barkin czy Mari Felix. Ten kunsztowny pierścień powstał dzięki największej firmie zajmującej się diamentami, grupie WORLD OF DIAMONDS.

(fot. materiały prasowe)

„Im więcej gram w filmach, tym bardziej marzę o tym, aby w rzeczywistym życiu było więcej magicznych chwil.” – Jane Seymour

(fot. materiały prasowe)

Diament w tym pierścieniu jest czterowymiarowym obiektem władzy, który obrazuje wyższość czasu nad materią, uczuciami i wiedzą. Hipnotyzujący, niebieski diament o poduszkowym kształcie i czystości VS1 (certyfikat GIA) udało się uzyskać po niespełna rocznej obróbce przycinania i polerowania. To czyste piękno zostało osadzone w platynie, zdobionej różowym złotem.

(fot. materiały prasowe)

W trakcie podróży do Singapuru Jane Seymour, OBE (przyp.red.), dumnie nosiła na serdecznym palcu pierścionek, którego piękno podkreślała niebieska kreacja. Jej reakcja była bezcenna, a ona sama była zachwycona  mogąc nosić biżuterię zrobioną specjalnie dla niej i nazwaną jej imieniem. Seymour zaprojektowała także kolekcję biżuterii Otwarte Serca, której przesłaniem jest motto: „Miłość nie ma granic i jest bezwarunkowa”, a jej obecność dodawała elegancji do pierścionka z niebieskim diamentem.

(fot. materiały prasowe)

„To zaproszenie aby wykreować ten cud nie pozwala porównać marki Jane Seymour do niczego  innego w świecie wysokiej klasy bizuterii. To obiekt do celebrowania, bardziej porównywalny do jachtu czy biletu na księżyc.” – Karan Tilani, Prezes, Grupa World Of Diamonds

(fot. materiały prasowe)

Potencjalny kupiec nie powinien nawet mrugnąć okiem na cenę (udział gwiazdy w promocji jest wart dużo więcej), jak wiadomo w świecie ekstremalnego luksusu, pieniądze nie kupią wszystkiego. Koneser musi jednak spełnić dodatkowe kryteria, stawiane przez Prezesa Grupy. Jak dotąd było kilka zapytań, włączając, co nikogo nie dziwi, rodziny królewskie, jednak kto zostanie ewentualnym właścicielem – to informacja, na którą czeka cały świat.

(fot. materiały prasowe)

Markę The Jane Seymour zaprezentowano Jane w trakcie wystawnego przyjęcia CÉ LA VI Singapore 25 kwietnia, które nawiązywało do prywatnej kolekcji World of Diamonds. Następnie marka była prezentowana na ekskluzywnej wystawie The Vortex 29 kwietnia w Raffles w Singapurze. W wydarzeniu uczestniczyła sama Jane Seymour i Prezes. Prezentacje odbyły sie: 3 maja na statku Royal Albatros, 6 maja festiwal Capitol Piazza w Angelinie – w trakcie lunchu oraz 10 maja na 1-Altitude, najwyższym barze świata al-fresco. Podsumowując, World of Diamonds gościł także na przyjęciu koktajlowym 18 maja w CÉ LA VI Singapore.

(fot. materiały prasowe)(fot. materiały prasowe)

 

 

 

(fot. materiały prasowe)(fot. materiały prasowe)

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD