Makijaż w stylu Kendall i Kylie Jenner


(fot. lifeandstylemag.com)

(fot. lifeandstylemag.com)

Jeżeli nie masz pomysłu na make up prezentujemy dwie wersje w stylu sióstr Jenner, które słyną nie tylko ze świetnych stylizacji, ale także efektownego makijażu.

Oto wskazówki jak uzyskać makijaż w stylu Kendall. Na początku nałóż wybrany krem nawilżający i bazę. Następnie podkład rozświetlający. Przypudruj tylko strefę T czyli nos, czoło i brodę. Brwi podkreśl żelem, maskarą do brwi w kolorze brązowym. Na ruchomą część powieki nałóż cień w kolorze brzoskwiniowym. Dolną powiekę delikatnie podkreśl brązowym cieniem z błyszczącymi drobinkami (delikatnie, uważaj aby nie nałożyć zbyt dużo i żeby cień się nie posypał). Wzdłuż górnej linii rzęs narysuj czarną kreskę, lekko wyciągając ją na zewnątrz kącika oka. Rzęsy pomaluj wydłużającą maskarą. Kości policzkowe podkreśl bronzerem w ciepłym odcieniu wpadającym w pomarańcz albo morelowym różem. Na koniec nałóż na usta lekko różowy błyszczyk. Jeżeli chcesz uzyskać mocniejszą wersję tego makijażu użyj czarnej kredki do obrysowania linii wodnej powieki.

Młodsza siostra Kylie tak samo jak siostra często stawia na klasyczny make up, ale charakterystyczną częścią twarzy, którą podkreśla są pełne usta. Do tego używa szminek w kolorze wina lub nude, które są hitem tego sezonu. Warto wypróbować nawilżające pomadki nude w Wibo oraz konturówki w tym odcieniu marki Inglot, które możesz nałożyć na całe usta. Usta w kolorze jasnego orzechowego brązu połączone z mocno podkreślonymi brwiami to strzał w dziesiątkę.

Aby przygotować monochromatyczny makijaż w stylu Kylie nałóż na twarz dowolny podkład i lekko przypudruj twarz transparentnym kosmetykiem. Na oczy nałóż cień w odcieniu bordowym mocno go blendując. Narysuj wzdłuż górnej powieki kreskę kredką w odcieniu brązowym. Rozetrzyj ją pędzelkiem. Tej samej kredki użyj na dolnej powiece. Wykończ makijaż kremowym cieniem tak, aby wszystkie odcienie rozetrzeć i dokładnie połączyć. Kości policzkowe wyraźnie zaznacz bronzerem w chłodnym odcieniu. Na koniec mocno zaznacz usta orzechową matową szminką lub wypełnij je konturówką. Gotowe!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD