Nowa, niemiecka precyzja lakierów hybrydowych Claresa


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Niemiecka jakość i innowacyjny skład dla najbardziej wymagających klientów, oraz bogato napigmentowane kolory dla tych najbardziej kreatywnych i odważnych – taka właśnie jest Claresa. Poznaj lakiery i preparaty hybrydowe, stworzone specjalnie dla miłośniczek paznokci w całej  Polsce.

Inspirowane dzikością natury i wielobarwnością dżungli, dostosowane do każdej płytki paznokcia – szyte na miarę każdej dłoni. Takie są właśnie lakiery hybrydowe Claresa – produkt na polskim rynku, który przywędrował do nas prosto z Zachodniej granicy. Lakiery Claresa zawierają bogate składy specjalnie wyselekcjonowanych, łagodnie działających na płytkę paznokcia żywic. Duża ilość aktywatorów UV oraz LED, pozwala na krótki czas wiązania się hybrydy w lampach, a co za tym idzie – krótki czas wysychania. Dodatkowo proces zmywania lakierów, to zaledwie 5 min, bez podrażnienia oraz uszkadzania nawet najbardziej wrażliwej płytki.

Bogata pigmentacja, która jest zasługą otaczającej nas natury. Dzikie zwierzęta idealnie dopasowały się do wielobarwnej kolekcji lakierów hybrydowych, dzięki którym każdy kolor ma swoją unikalną nazwę. Serie lakierów to zestawienie myszy, węży, królików, żyraf i wielu innych zwierząt w przeróżnych kolorach, tak aby każda z nas mogła znaleźć coś specjalnie dla siebie.

Markę wyróżnia przede wszystkim precyzja i innowacyjność. Ich niemiecka, nowoczesna formuła jest przyjazna dla każdej nawet najbardziej wymagającej klientki. Lakiery hybrydowe Claresa, to nowość na rynku, jakiej jeszcze nie było. Nie sposób ominąć jej szerokim łukiem, bo uzależnia i to bardzo.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD