Perfekcyjna organizacja


(fot. pixabay.com)

(fot. pixabay.com)

Bałagan w mieszkaniu pojawia się w mgnieniu oka i sprawia, że nie czujesz się w nim komfortowo. Utrzymanie go w perfekcyjnym porządku to nie lada wyzwanie. Jest ciężko, ale czemu miałabyś temu nie podołać? Na nastrój w domu i dobre samopoczucie wpływa harmonia jaka w nim panuje. Weź sprawy w swoje ręce i zastosuj się do kilku porad.

– Płaskie naczynia kuchenne staraj się przechowywać pionowo. Mogą ci pomóc w tym plastikowe pojemniki na dokumenty. Zaoszczędzisz miejsce i łatwiej będzie utrzymywać w nich porządek.
– Zrób porządek z przyprawami w kuchni. Kup odpowiednie pojemniki, podpisując je. Uporządkuj według typowych dla danej kuchni, albo według częstotliwości korzystania.
– Okazuje się, że świetnym miejscem na przechowywanie rzeczy jest tylna ściana w szafie. Zawieszając na nich haczyki możemy powiesić dowolną rzecz.
– Ze stosu czasopism stwórz siedzenie. Na kawałku deski ułóż równo gazety, przykryj poduszką i złącz dwoma paskami od spodni.
– Gdy masz dużo półek na kuchennych ścianach, zawieś pod nimi koszyczki, jest to idealne miejsce na drobne rzeczy, które nie mają wyznaczonego miejsca.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD