Skuteczny sposób na idealną cerę przed ważnym wyjściem (fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Zmiany trądzikowe, pojawiające się w najmniej oczekiwanym momencie, to już nie problem. Marka L’biotica, stworzyła skuteczny i szybki sposób na pozbycie się niedoskonałości cery punktowe plasterki na wypryski.

Pierwszą myślą, po zauważeniu zmiany na skórze, jest użycie korektora i zatuszowanie wyprysku. To rozwiązanie nie pozwala jednak na pozbycie się niedoskonałości, a jedynie na zmniejszenie jej widoczności. Warto sięgnąć po produkt, który działa bezpośrednio na źródło bakterii i przyspiesza gojenie stanu zapalnego. Dyskretne, przeźroczyste plasterki na wypryski L’biotica posiadają właściwości wysuszające i łagodzące, przez co skutecznie redukują grudki oraz krostki.

Produkt należy aplikować bezpośrednio na miejscowe zmiany trądzikowe. Dzięki punktowemu działaniu oraz formule wzbogaconej o ekstrakt z drzewa herbacianego i wierzby kanadyjskiej, plasterki zapewniają widoczne efekty w szybkim czasie. Można je stosować np. podczas snu i rano cieszyć się nieskazitelną skórą.

Cena sugerowana: ok. 10 zł

2 komentarze

  1. Mary pisze:

    Wyskakujące znienacka krostki to zawsze mój problem, więc chętnie przetestuję te plasterki, szczególnie, że mają taką atrakcyjną cenę

  2. Kinia pisze:

    Bardzo jestem zadowolona!
    Świetnie sprawdziły się na mojej twarzy, która borykała się z wieloma niedoskonałościami:)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD