O utwardzaczu Seche Vite słów kilka


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Piękne i lśniące włosy, długie i podkręcone rzęsy, zadbane i zdrowo wyglądające paznokcie… To nagłówki z poradników dla kobiet, które większości z nas brzmią znajomo. Nie jest tajemnicą, że dobrze dobrane kosmetyki to klucz do pięknego wyglądu. W przypadku efektownego manicure często pomijanym, a niezwykle ważnym komponentem jest utwardzacz. Warto przyjrzeć się temu, który w swojej ofercie ma marka Seche.

Top coaty do paznokci, to kategoria produktów zabezpieczających manicure. W wyjątkowy sposób tę funkcję realizuje top coat marki Seche. Otóż Seche Vite, nakładany na mokry lakier, błyskawicznie utwardza go i nadaje efekt żelowych paznokci.

Niesprzyjająca codzienność…
Wiele Polek łączy pracę zawodową z prowadzeniem gospodarstwa domowego, a z uwagi na pierwszy aspekt, potrzebują zadbanych dłoni i paznokci np. z okazji częstych spotkań biznesowych. Paradoks polega na tym, że codzienna styczność z detergentami, nie sprzyja utrzymaniu manicure w idealnym stanie. Inną kwestią jest to, że często brakuje nam czasu na to, by poświęcić pół godziny i go dopracować. W konsekwencji robiąc to 5 minut przed snem, rano wstajemy z odciśniętymi śladami pościeli na lakierze.

Jak sobie z tym radzić?
Zachowanie manicure w idealnym stanie na choćby 3-4 dni to nie lada wyzwanie. Producent Seche Vite radzi nam, by nakładać utwardzacz bezpośrednio na wilgotny lakier. Dzięki temu produkt jeszcze lepiej wnika i błyskawicznie utwardza nawierzchnię, tworząc jednolitą i wytrzymałą warstwę o lustrzanym połysku. Efekt hybrydy jaki nadaje Seche Vite, wynika z jego żelowych właściwości. Produkt ten sprawia, że manicure jest trwały i odporny na ścieranie oraz odpryskiwanie, przy czym nie wymaga użycia lampy UV.

Zaleta szybkiego schnięcia Seche Vite na skutek kontaktu z powietrzem wymaga, by nie trzymać długo otwartej butelki z preparatem. Jednak gęstnienie produktu nie będzie problemem, gdy dodamy do niego kilka kropel rozcieńczalnika Seche Restore. Odzyskamy wtedy właściwą konsystencję i dalej będziemy się cieszyć przyjemną aplikacją.

Seche Vite, 14 ml w cenie 29 zł.

Dostępne w drogeriach stacjonarnych Superpharm i Sephora.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD