Jak szybko odświeżyć swój wygląd?


(fot. freepik.com)

(fot. freepik.com)

Kiedy po pracy ktoś niespodziewanie proponuje ci spotkanie albo imprezę, jesteś niezadowolona, ponieważ po ośmiu godzinach pracy zazwyczaj wygląda się nieciekawie. Nie wszystko stracone, pod warunkiem, że od dzisiaj zaopatrzysz się w kilka kosmetyków.

Przedstawiamy awaryjny zestaw, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiała specjalnie jechać do domu aby się przygotować do wyjścia.

Po pierwsze miej zawsze przy sobie krem koloryzujący lub olejek z drobinkami. Sprawi, że twoja skóra będzie wyglądała na jędrną, opaloną i bardziej kuszącą. Do włosów wystarczy suchy szampon. Z pewnością do pracy nie chodzisz w tłustych włosach, więc wystarczy im szybkie odświeżenie przez podniesienie pojedynczych pasemek i spryskanie od spodu. Lekko roztrzepcie produkt u nasady i przeciągnijcie przez pojedyncze kosmyki. Możecie zostawić je rozpuszczone, albo związać w koński ogon. Twój dzienny makijaż w mig może stać się wieczorowym. Najprostszym sposobem będzie pomalowanie ust matową szminką w ulubionym kolorze, odrobina rozświetlacza na policzki i gotowe. Jeśli nie lubicie mocnych kolorów, podkręćcie makijaż oczu. Wystarczy mocno połyskujący cień na górnej powiece i ponowne wytuszowanie rzęs.

W twojej mini kosmetyczne noś także:
– gumkę do włosów Invisibobble – idealna do wykonania wysokiego modnego koczka
– lakier do paznokci – najlepiej w swoim ulubionym kolorze, pomalowanie paznokci przy biurku zajmuje dosłownie 5 minut – w tym sezonie polecamy szczególnie te o metalicznym połysku, wystarczy już jedna warstwa
– bibułki matujące – po 8 godzinach za biurkiem, mamy prawo nie mieć już tak idealnej cery jak rano. Chusteczki pomogą zebrać tłustą warstwę ze skóry i przygotują ją do drugiego pudrowania.
– miniaturka ulubionego zapachu – tego chyba nikomu nie musimy tłumaczyć, dlaczego warto mieć zawsze przy sobie
– błyszczyk – może zastąpić szminkę, róż do policzków, a nawet cienie do powiek – w mig rozświetla makijaż i dodaje skórze blasku i trójwymiarowości.

Do szybkich przygotowań na imprezę przydadzą się także kosmetyki, które zaliczają się do produktów 3 w 1 albo 2 w 1. Dzięki tym kilku wskazówkom poprawki zajmą wam co najwyżej 10 minut.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD