Gold Lift Expert – linia stworzona na miarę potrzeb skóry


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Złoto zawsze elektryzowało ludzką wyobraźnię i oprócz tego, że było cennym kruszcem i środkiem płatniczym to intuicyjnie dopatrywano się w nim również właściwości prozdrowotnych jak również używano go jako składnik poprawiający urodę.

W starożytnych Chinach wykorzystywano je jako środek leczniczy. Cząsteczki złota dodawano do maści i opatrunków. Już do legendy kosmetologii przeszły historie o złotych maskach na twarz stosowanych przez jedną z najsłynniejszych władczyń Egiptu Kleopatrę. W Europie w 1890 roku dowiedziono, że cyjanek złota hamuje rozwój bakterii. Współczesne czasy i rozwój technologii badawczych faktycznie dowiodły, że niektóre postacie złota mają korzystny wpływ na skórę. Drobinki czystego 24-karatowego złota pobudzają produkcję kolagenu i elastyny oraz stymulują procesy rewitalizajcji. Pomagają w rekonstrukcji i odnowie tkanki. Złoto działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Jest nośnikiem dla innych składników dzięki temu, że działa jak pompa jonowa pomagająca we wprowadzaniu innych substancji głęboko do skóry. Dodatkowo złoto hamuje wydzielanie melaniny dzięki czemu działa na skórę rozjaśniająco i pomaga w niwelowaniu przebarwień.

W medycynie estetycznej już od dawna wykorzystuje się tak zwane „złote nici”, które zaimplantowane pod skórę stymulują produkcję kolagenu i działają jak lifting bez użycia skalpela przywracający skórze młody wygląd. W rozwoju współczesnej kosmetologii niezaprzeczalnie można zauważyć trend przenoszenia coraz większej ilości zabiegów i metod estetycznych do pielęgnacji w ramach domowego zacisza. Można powiedzieć, że dzięki ogromnemu rozwojowi kosmetologii każda dbająca o urodę kobieta posiada w domu kremy, które zapewniają jej skórze pielęgnację na profesjonalnym poziomie. Wiele nowych produktów kosmetycznych jest inspirowane różnymi zabiegami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej i poszukuje się nowych metod technologicznych, dzięki którym kremy będą mogły zastępować niektóre zabiegi. Coraz większa egalitarność w wykorzystywaniu nowoczesnych substratów i metod powoduje, że kobiety mają dostęp do najnowocześniejszych i wyjątkowo skutecznych kosmetyków. To co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe lub zarezerwowane tylko do najbardziej zamożnych grup obecnie staje się dostępne praktycznie dla każdej kobiety, która chce dbać o urodę.

Kosmetyki zawierające drobinki złota pozwalają kobiecie na prawdziwy luksus domowej pielęgnacji.

Nowa seria kosmetyków ze złotem Gold Lift Expert to wyjątkowe produkty, które zostały tak opracowane aby swoją skutecznością konkurować z zabiegami o charakterze profesjonalnym. Wykorzystano w nich odmładzające właściwości 24-karatowego złota, które dzięki specjalnym technologiom zostaje wraz z kremem wprowadzone do skóry i zaczyna inicjować procesy odnowy i rewitalizacji.

Gold Lift Expert 40+
Krem, dzięki któremu skóra twarzy, szyi i dekoltu szybko może odzyskać elastyczność i napięcie. Drobinki złota bezpośrednio po aplikacji mają działanie napinające skórę i dają efekt liftingu i rozjaśnienia kolorytu. Jednocześnie wnikając do naskórka zapewniają pobudzenie procesów regeneracji skóry. Drobinki złota zostały połączone z drugim niezwykle cennym i od niedawna obecnym na rynku składnikiem – komórkami macierzystymi pochodzącymi od gardenii. Ich najważniejszą funkcją jest odżywienie komórek skóry aby mogły one spełniać swoje funkcje związane z regeneracją i sprawną reperacją uszkodzeń. Zawarte w kremie olejki marula, olejek kukui i makadamia zapewniają odnowę warstwy lipidowej, działanie antyoksydacyjne i ochronne. Dodatkowo w kremie znajduje się wzmacniający napięcie skóry kolagen pochodzenia morskiego oraz nawilżający kwas hialuronowy. Pobudzenie metabolizmu tkankowego jest możliwe dzięki obecności koenzymu Q10, który wpływa na pobudzenie produkcji energii komórkowej i jednocześnie jest jednym z najważniejszych antyutleniaczy. Dodatki kompleksów wapnia i aminokwasów są bardzo ważnymi składnikami wpływającymi na utrzymanie gęstości skóry dzięki czemu krem dodatkowo nabiera właściwości modelujących.

Krem zalecany jest do stosowania zarówno rano jak i wieczorem, przy czym w drugim przypadku zaleca się nałożenie kremu grubą warstwą aby zapewnić działanie okluzyjne takie jak przy stosowaniu maseczek.

Gold Lift Expert 50+
Jest to nowoczesny kosmetyk, który potrafi skutecznie regenerować skórę kobiety po 50 roku życia. Szczególnie warto podkreślić, że krem ma działanie multiodżywcze i dzięki zawartości wielu różnorodnych składników anti-aging może wyjątkowo skutecznie i wielokierunkowo działać na skórę dostosowując się do jej różnorodnych potrzeb. Zaspokojenie potrzeb skóry w okresie około menopauzalnym jest szczególnie ważne bo wskutek zmniejszenia ilości estrogenów procesy związane ze starzeniem ulegają gwałtownemu przyspieszeniu. Dobór odpowiedniego kremu jest szczególnie ważny gdyż dostarczenie odpowiednich składników pozwoli skórze dostosować się do nowych warunków. Złoto zawarte w kremie zapewni skórze działanie liftingujące i będzie stymulowało słabnącą produkcję kolagenu i elastyny. W kremie znajduje się również bardzo skuteczny w działaniu odmładzającym i wspomagającym naprawę pro-retinol A. Systematyczna aplikacja tego składnika stymuluje procesy naprawcze i pozwala na zmniejszenie głębokości zmarszczek i hamowanie powstawania nowych. Kolejny ważny składnik to Matrixyl®3000 dzięki któremu dochodzi  do ujędrnienia skóry. Zawartość komórek macierzystych wpływa na odnowę biologiczną skóry poprzez dostarczenie jej najbardziej niezbędnych składników odżywczych. Komórki macierzyste skóry zostają dzięki temu pobudzone i są w stanie nadal prawidłowo wypełniać swoje funkcje. Dodatki olejku arganowego, olejku makadamia i olejku kukui korzystnie wpływają na odnowę bariery lipidowej, mają działanie ochronne, antyoksydacyjne i odżywcze.

Gold Lift Expert 60+
Krem idealnie dostosowujący się do skóry w tym przedziale wiekowym. 24-karatowe koloidalne złoto działa na skórę odmładzająco, napina ją , stymuluje procesy prowadzące do wygładzenia zmarszczek. Dzięki hamowaniu wydzielania melaniny koloryt skóry staje się ujednolicony i zmniejsza się widoczność przebarwień. Skuteczną odbudowę warstwy lipidowej zapewniają ceramidy które są naturalnymi składnikami lipidów skóry. Dokładnie wypełniają przestrzenie międzykomórkowe i pomagają w zbudowaniu szczelnego muru ograniczającego przeznaskórkową utratę nawilżenia oraz pomagającego w obronie skóry przed czynnikami zewnętrznymi. W celu pobudzenia stymulacji wywarzania nowych włókien kolagenu i elastyny do kremu dodano adenozynę – związek chemiczny pobudzający do optymalnego działania komórki skóry. W celu lepszego nawilżenia  w kremie zastosowano niskocząsteczkowe postacie kwasu hialuronowego, które wnikają do skóry i wiążą wodę. Podobnie jak w innych kremach linii sięgnięto po regenerujące i działające antyoksydacyjnie olejki: marula, olejek z awokado i olejek argnowy. Starannie dobrany skład kremu gwarantuje wysoką skuteczność działania odmładzającego i ochronnego. Nawet te kobiety, które wcześniej nie przywiązywały wystarczającej uwagi do pielęgnacji skóry to sięgając po ten produkt mogą mieć pewność że krem poradzi sobie z regeneracją ich cery i odwróceniem skutków starzenia.

Gold Lift Expert 70+
Skóra kobiety po siedemdziesiątym roku życia wymaga szczególnej pielęgnacji. W tym czasie niestety bardzo widać jak kobieta wcześniej dbała o ochronę i pielęgnację cery. U wielu pań można zauważyć dość głębokie zmarszczki, przebarwienia, utratę elastyczności i nadmierne wysuszenie. Wygląd skóry w dojrzałym wieku jest uzależniony od skumulowanej dawki różnych czynników, które działały na skórę przez całe życie takich jak: dieta, palenie papierosów, ochrona słoneczna, narażanie na wolne rodniki, zanieczyszczenia i inne. Skóra po siedemdziesiątym roku życia wymaga bardzo intensywnej regeneracji i możliwości przynajmniej częściowego odwrócenia skutków upływu czasu. 24-karatowe koloidalne złoto jest w tym kremie bardzo ważnym czynnikiem o działaniu odmładzającym. Dodatkowo zapewnia działanie liftingujące i napinające. Poprawę stabilności włókien kolagenowych uzyskuje się poprzez dodatek odmładzającego peptydu – Matrixyl®Synthe’6™ który działa wielokierunkowo i na różnym poziomie potrzeb dojrzałej skóry. Działa on w synergii z innym ważnym składnikiem napinającym – Rigin™ i kwasem hialuronowym. Rigin™ to kompleks zaawansowanych tetrapeptydów, które tworzą na powierzchni skóry siatkę napinająco-liftingującą.  Dzięki takiemu składowi nawet widoczne zmarszczki mogą ulec wygładzeniu. Oligoceane™ to bogactwo soli mineralnych i mikroelementów, które odżywiają skórę. Dodatek ekstraktu z żeń-szenia poprawia ukrwienie i koloryt skóry oraz dodaje jej witalności. Olejki inca ichni, makadamia i sojowy mają działanie ochronne i przeciwdziałają utracie elastyczności. 

Gold Lift Expert40+ Luksusowy Złoty Krem pod oczy i na powieki
Jest to produkt przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej skóry powiek i okolicy oka, na której upływ czasu jest wyjątkowo dotkliwie widoczny gdyż utrata elastyczności skóry w tym miejscu powoduje powstanie siateczki drobnych zmarszczek przez co spojrzenie staje się zmęczone i widać w nim upływ czasu. Aby twarz wyglądała młodo i świeżo skóra w okolicy oka powinna być jędrna i gładka. Nowy krem z koloidalnym 24-karatowym złotem z całą pewnością przyczyni się do powstrzymania procesu starzenia i przywróci spojrzeniu młody wygląd. Cząsteczki złota pobudzą produkcję kolagenu i elastyny dzięki czemu krem zadziała liftingująco, przyczyni się do zwiększenia napięcia skóry i wygładzenia siateczki drobnych zmarszczek. W kremie dodatkowo znajduje się Argatensyl™ – substrat, którego zadaniem jest przede wszystkim działanie napinające i przy długotrwałym aplikowaniu poprawiające strukturę skóry. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika głęboko do naskórka i efektywnie przyczynia się do zwiększenia głębokiego nawilżenia dzięki czemu skóra nie traci tak ważnej dla niej jędrności. Wyciąg z kasztanowca zawiera escynę, która uszczelnia naczynia i razem z wyciągami ze świetlika i bławatka ma działanie przyczyniające się do likwidowania cieni i redukowania opuchlizny. Skóra wokół powiek zawsze wymaga dodatkowej ochrony lipidowej, która w tym kremie jest zapewniona dzięki zawartości olejków: makadamia, migdałowego i zwanego „skarbem Inków” olejku inca inchi. Olejki przyczyniają się do stworzenia ochronnej bariery lipidowej oraz jednocześnie mają działanie odżywcze, naprawcze, antyoksydacyjne i ujędrniające. Skóra po aplikacji tego kremu staje się rozświetlona, wygładzona i odżywiona.

Seria Gold Lift Expert to kosmetyki oparte na nowoczesnych technologiach inspirowane zabiegiem złotych nici liftingujących. Można o nich powiedzieć, że są produktami na miarę obecnego wieku i zapewniają kobiecie pielęgnację skomponowaną na miarę najbardziej szczególnych i ważnych potrzeb jej skóry. Każda kobieta, która zdecyduje się wykorzystać te produkty może mieć poczucie, że sięgnęła po kosmetyk, który będzie skuteczny, bezpieczny jak również luksusowy.

Lek. med. Bożena Bierzniewska
Specjalista dermatolog
Ekspert Eveline

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD