Dove DermaSPA Cashmere Comfort


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Bardzo sucha skóra ma od dziś nowych sprzymierzeńców. W trosce o najbardziej wymagającą pielęgnację ciała do serii innowacyjnych kosmetyków Dove DermaSpa dołączyła linia Cashmere Comfort. Intensywne nawilżenie w klimacie domowego Spa.

Nowa linia produktów marki Dove DermaSpa pomaga skórze utrzymać hydrolipidową równowagę, dzięki czemu chroni ją przed nadmiernym wysuszaniem i widocznie poprawia jej kondycję pozostawiając skórę kaszmirowo gładką. Od teraz podczas codziennej pielęgnacji możesz poczuć jak nowa seria Cashmere Comfort otula cię niczym delikatny, kaszmirowy szal dając jednocześnie poczucie komfortu i przyjemności.

Warto podkreślić, że w kosmetykach Dove DermaSpa wykorzystano rozwiązania i technologie stosowane dotąd w kosmetykach luksusowych oraz kremach do twarzy. W Dove DermaSpa zastosowano opatentowaną technologię Cell-MoisturisersTM. Opiera się ona na połączeniu aktywnych składników nawilżających m.in. takich jak gliceryna, z olejkami roślinnymi oraz kwasem 12 -HSA. Formuła pomaga skutecznie odbudować barierę naskórkową od środka, powodując pogrubienie warstw żywych naskórka oraz wzrost jego nawilżenia w wierzchniej warstwie rogowej. W efekcie wierzchnia hydrolipidowa warstwa naskórka jest wzmocniona i doskonale uszczelniona, co ma wielkie znaczenie w ochronie skóry przed nadmiernym odparowywaniem wody i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Poprawę można już poczuć już po pierwszym użyciu kosmetyków.

W produktach Cashmere Comfort znajdziemy najwyższy z serii Dove DermaSpa poziom zawartości gliceryny oraz Cell MoisturisersTM.

Dodatkową zaletą kosmetyków, która podkreśla ich luksusowy charakter jest wyjątkowy, zmysłowy zapach. Każda z linii ma zdefiniowany niepowtarzalny kod zapachowy. Autorką wszystkich kompozycji zapachowych jest światowej sławy kreatorka zapachów – Ann Gottlieb – prawdziwa guru w świecie perfumiarzy, autorka zapachów ekskluzywnych marek na całym świecie. Ann Gottlieb w taki sposób opisuje najnowszą serię Dove DermaSpa Cashmere Comfort: „W produktach Cashmere Comfort zamknięto wciągającą mieszankę kremowej wanilii, łącząc ją z bogatą mieszanką przypraw oraz zmysłową nutą bursztynu.” 

W skład linii Dove Cashmere Comfort wchodzą:

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

– Krem do rąk Dove Derma SPA Cashmere Comfort
Przeznaczony do bardzo wysuszonej i zarazem delikatnej skóry dłoni. Zapewnia dogłębną regenerację wysuszonego naskórka*, pozostawiając skórę dłoni odżywioną oraz gładką. Dzięki niezwykle lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania nie zostawiając na skórze uczucia lepkości.
Pojemność: 75 ml Cena: 13,99 zł

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

– Balsam Dove Derma SPA Cashmere Comfort
Nawilżający balsam dedykowany pielęgnacji całego ciała. Nawilża i regeneruje wysuszoną skórę, efektem czego jest ona widocznie odżywiona i przyjemna w dotyku. Lekka formuła nie obciąża skóry, a elegancki zapach zamienia codzienną pielęgnację w cudowną chwilę relaksu.
Pojemność: 200 ml Cena: 21,99 zł

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

– Masło do ciała Dove Derma SPA Cashmere Comfort
Dzięki zawartości masła shea masło do ciała Dove z serii Cashmere Comfort nie tylko doskonale nawilża, ale również wygładza skórę. Mikroelementy wchodzące w skład kosmetyku po kontakcie ze skórą, dzięki jej temperaturze doskonale wnikają w głąb naskórka* dając skórze niezwykle efektywne nawilżenie.
Pojemność: 300 ml Cena: 24,99 zł

Seria Dove Derma SPA Cashmere Comfort to najbardziej intensywna a także najskuteczniejsza kuracja Dove, dedykowana skórze przesuszonej.

*Rogowe warstwy naskórka

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD