Odkryj Amerykę! American Street Food w Burger King


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Burger King zachęca do odkrycia prawdziwego smaku Ameryki i wprowadza nowe limitowane burgery. Chicago Supreme i New York Whopper to propozycje prosto z ojczyzny burgerów i ukłon sieci w stronę swoich amerykańskich korzeni. American Street Food menu dostępne będzie w restauracjach Burger King w Polsce do 14 listopada br.

Chicago Supreme to 100% grillowana na ogniu wołowina połączona z żółtym serem, świeżą sałatą, plastrami pomidora, prażoną cebulką i – jak na amerykańskiego klasyka przystało – plastrami chrupiącego bekonu. Wszystko to z dodatkiem prawdziwego amerykańskiego sosu Steakhouse oraz majonezu i zamknięte w zupełnie nowej bułce

New York Whopper to nowa, jeszcze bardziej amerykańska wersja legendarnego Whoppera, czyli 100% grillowana wołowina zatopiona w dwóch plastrach żółtego sera i sosie BBQ. Do tego klasyczne dodatki, takie jak świeża sałata i plastry pomidora, połączone z nadającymi burgerowi chrupkości: bekonem, prażoną cebulką i frytkami Criss Cut. Frytki Criss Cut, czyli chrupiące krateczki ziemniaczki, można zamówić również osobno.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD