Szybkie zdrowe przerwy w ciągu dnia. Zadbaj o siebie jesienią


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wracając z wakacji, naładowani pozytywną energią i wypoczęci powoli wdrażamy się w codzienny rytm życia. Jednak tej jesieni, Marwit przełamuje rutynę, mając dla ciebie ciekawą propozycję, by przedłużyć sobie nieco ten regenerujący czas dla naszego organizmu. W jaki sposób? Wystarczy wygospodarować dla siebie… krótką przerwę. I to nie tylko w sezonie urlopowym, ale każdego dnia! Co więcej, Marwit pokaże ci co zrobić, by była to zdrowa przerwa!

Najefektywniej działamy dwutorowo. Postaw na zdrowe połączenie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej!  Naturalne i wartościowe  produkty, dostępne na wyciągnięcie ręki i kilka prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w każdym miejscu, nawet w pracy, to przepis Marwit na zdrową przerwę.

Kiedy dzień zaczniesz od pełnego witamin, świeżego soku Marwit w ulubionym smaku, z pewnością nabierzesz energii, by sprostać czekającym na Ciebie wyzwaniom. Egzotyczny smak ananasa, słodkiej pomarańczy czy lekko cierpkiego grejpfruta? Uderzająca smakiem cytrusów dawka witaminy C wzmocni cię od środka tej jesieni. By rozgrzać się w chłodniejsze dni sięgnij po Zupę Krem Marwit w 6 różnych smakach. Kremowe, warzywne kompozycje to sprawdzony sposób na sycące danie, szybkie a zarazem prawidłowe odżywianie pozytywnie oddziałuje na twoją wydajność. Skorzystaj z przerwy, by podjadać! Ważne, by robić to zdrowo. Dbając o zbilansowaną dietę pozwalasz, by twój organizm sam napędzał się do działania. Niech przekąską w ciągu dnia będą owocowe Smoothie Marwit i bogate w beta-karoten Marwitki. To lekka i odżywcza propozycja na małe co nieco. 

Rozruszaj swoje mięśnie! To podstawa dobrego humoru i gwarancja nieustającej energii w ciągu dnia. Nawet w pracy. To bardzo istotne, by wprowadzić chociaż trochę aktywności fizycznej do swojego rytmu życia. By wzmocnić organizm i zadbać o kondycję wygospodaruj sobie chociaż 2 dni w tygodniu na treningi i… jedynie 5 minut przerwy w pracy. Wystarczy kilka ćwiczeń rozciągających, krążeń ramion, skrętów ciała, by ulżyć zmęczonym mięśniom, co szczególnie doskwiera osobom prowadzącym siedzący tryb życia. Skorzystaj z ćwiczeń od Marwit przygotowanych specjalnie dla ciebie. Kilka minut dziennie da zadowalające efekty i wyraźnie poprawi twoją postawę. Wystarczy, że siedząc przy biurku, napniesz mięśnie brzucha na 30 sekund i rozluźnisz je na kolejnych 15 sekund. Możesz zacząć od 5 serii po 10 powtórzeń. Prawda, że proste? By rozluźnić spięte mięśnie karku, wykonuj krążenia głową raz w jedną, raz w drugą stronę. Wystarczą 4 serie po 1 minucie i możesz wracać do pracy z nową siłą. Skorzystaj także z innych propozycji ćwiczeń, przedstawionych w załączonym materiale. W domu możesz skorzystać z planu treningowego oraz zdrowych jadłospisów, dostępnych pod adresem www.marwit.pl/marwitalizacja.

Krótka przerwa w pracy czy taka od codziennych obowiązków domowych może być wartościową, zdrową przerwą. Wszystko zależy od tego, czy spożytkujesz ją w racjonalny, przemyślamy sposób. Jeśli do tego jest to smaczne rozwiązane, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zafundować sobie taką zdrową przerwę z Marwit każdego dnia!

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD