Akcja: sportowa motywacja


Decathlon materiały prasowe 300x200 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

Zdarza się to niemal każdemu. Są takie dni, kiedy za nic w świecie nie chce nam się iść na trening –  rezygnujemy z jednego, potem kolejnego. A w sporcie liczy się motywacja. Razem z siecią sklepów sportowych Decathlon mamy na nią sposób!

Szukaj
Znajdź aktywność fizyczną, którą naprawdę lubisz. Taką, która sprawia, że po treningu tryskasz energią i nie możesz przestać się uśmiechać. Jeżeli nie czujesz się dobrze na siłowni, a zajęcia fitness to dla ciebie nuda, szukaj innej aktywności. Być może miejski basen będzie idealną alternatywą. Jeżeli znajdziesz swój sport, o wyjściu na trening pomyślisz chcę, zamiast muszę.

Nie dyskutuj
Wystarczy ułamek sekundy i myśl, że nie chcesz iść na trening, a z pewnością znajdziesz przynajmniej 100 solidnych argumentów, żeby zostać w domu. Z drugiej jednak strony zależy ci na ładnej figurze, więc zaczynasz się usprawiedliwiać i obiecywać sobie, że pójdziesz jutro. I to jest błąd. Nie dyskutuj ze sobą, bo w końcu sama się przekonasz, że niepójście na trening jest dobrym pomysłem. Nie jest.   

Rób na złość
Ale nie innym, tylko sobie. A dokładniej swojej słabej motywacji. Z jakiej racji ma ona decydować za ciebie, czy pójdziesz, czy zrezygnujesz dziś z treningu? Momenty, gdy się nie chce, zwykle naprawdę są krótkimi chwilami i szybko mijają, kiedy podejmujesz zdecydowane działanie. Im częściej będziesz je pokonywać, tym rzadziej będą się pojawiały w przyszłości. 

Dawaj prezenty
Od czasu do czasu zrób sobie prezent. Najlepiej taki, który będzie cię motywował do dalszych ćwiczeń. Jeżeli biegasz, zainwestuj w zegarek z GSPem lub nową kurtkę, która będzie przydatna szczególnie w czasie jesiennej niepogody. Dla fanów pływania idealne będą okularki lub nowa torba, która zawsze będzie gotowa do wyjścia na basen. U bywalców siłowni i zajęć fitness świetnie sprawdzi się shaker, jak również rękawice treningowe. Wszystkie produkty znajdziesz w sklepach Decathlon oraz na www.decathlon.pl 

Decathlon kurtka do biegania 11999 zł 300x300 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

Decathlon okularki pływackie 3999 zł 2 300x300 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decathlon rękawice fitness 3999 zł 300x300 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

Decathlon shaker 910 zł 300x300 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Decathlon torba pływacka 4999 zł 300x300 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

Decathlon zegarek GPS ONMOVE 220 36999 zł 2 300x300 Akcja: sportowa motywacja

(fot. materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD