Vaxol® – czyste, zdrowe i zadbane uszy


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Vaxol® to unikalny spray do uszu który w skuteczny i bezpieczny sposób wspiera naturalny proces oczyszczania uszu z woskowiny, zapobiegając tym samym tworzeniu się tzw. korków woskowinowych, które mogą prowadzić do: zaburzeń słuchu, powodować ból ucha lub szumy uszne. W przypadku gdy dojdzie do powstania korków woskowinowych Vaxol® pomaga w ich usuwania. 

Dzięki właściwościom łagodzącym i regenerującym Vaxol® zalecany jest do pielęgnacji uszu w szczególności dla niemowląt oraz osób u których skóra przewodu słuchowego jest nadmiernie przesuszona, czy podrażniona np. na skutek używania słuchawek, czy aparatów słuchowych. Co istotne Vaxol® może być stosowany przez osoby noszące aparaty słuchowe.

Stosowany przed kąpielą chroni uszy przed niekorzystnym działaniem wilgoci, która może prowadzić do infekcji ucha zewnętrznego.

Vaxol®  zawiera wyłącznie jeden składnik, 100% oliwę z oliwek przygotowaną według standardów farmaceutycznych, która nie uczula i dodatkowo łagodzi podrażnienia. Vaxol® posiada 200 ściśle odmierzonych dawek, które delikatnie rozpylają się po kanale słuchowym i można aplikować je w każdej pozycji.

Vaxol® to jedyny spray do uszu posiadający Rekomendację dwóch Polskich Towarzystw Laryngologicznych oraz jest polecany przez WOPR i Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt.

Vaxol® wyrób medyczny klasy I, dostępny w aptekach bez recepty. Cena dla pacjenta ok. 30 zł (200 dawek)

1 Komentarz

  1. Alexandra pisze:

    Spray Vaxol jest dla mnie sprawdzonym i bezpiecznym sposobem czyszczenia uszu u dzieci. Psikam, czekam i wydzielina sama się rozpuszcza, nie muszę tam wkładać żadnych patyków, a tym bardziej płukać wodą utlenioną jak co niektórzy robią nie czytając o konsekwencjach takiego sposobu. Vaxol ma łagodne ciśnienie i co najważniejsze skutecznie działa. Polecam

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD