Z Janem Niezbędnym nam się upiecze


Materiały prasowe Jan Niezbędny 300x200 Z Janem Niezbędnym nam się upiecze

(fot. materiały prasowe)

Smakowite ciasteczka, soczysta pieczeń, aromatyczny pasztet… Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz być mistrzem gotowania, aby błysnąć kulinarnym kunsztem. Wystarczy kilka sprawdzonych przepisów i zestaw sprytnych pomocników od Jana Niezbędnego.

Jan Niezbędny papier do wypieków 6 zł 300x85 Z Janem Niezbędnym nam się upiecze

(fot. materiały prasowe)

Szybko i słodko
Najlepsi kucharze twierdzą, że w kuchni najskuteczniejsza jest prostota. Szybko zagnieć kruche ciasto, dodaj do niego skórkę cytryny i przy pomocy foremek wykrój pyszne maślano-cytrynowe ciasteczka. Następnie ułóż je na papierze do wypieków (8 m) Jana Niezbędnego, wstaw do nagrzanego piekarnika i już za 5 minut możesz cieszyć się domowymi słodkościami! Dzięki specjalnej silikonowej warstwie na papierze, nie musisz natłuszczać blachy. Produkt skutecznie zapobiega przywieraniu nawet najbardziej wymagającego ciasta i przypalaniu spodu. Może być stosowany obustronnie i pasuje do wszystkich rodzajów blach.

Jan Niezbędny rękaw do pieczenia 5 zł 300x85 Z Janem Niezbędnym nam się upiecze

(fot. materiały prasowe)

Soczyste pieczyste
Przygotowanie aromatycznej pieczeni, to nic skomplikowanego. Zwłaszcza jeśli mamy odpowiedniego pomocnika jak np. rękaw do pieczenia Jana Niezbędnego. Jego szerokość (35 cm) pozwala na wygodne przygotowanie nawet dużych porcji mięsa. Potrawy pieczone w rękawie nie wymagają dodatku tłuszczu – pieką się we własnym sosie, dzięki czemu są niskokaloryczne. Ponadto zachowują soczystość i naturalny aromat. Rękaw zaoszczędzi też twój czas – pieczone potrawy nie przypalają się i nie brudzą piekarnika.

Jan Niezbędny pojemnik silikonowy 540ml 14 zł 300x233 Z Janem Niezbędnym nam się upiecze

(fot. materiały prasowe)

W dobrej formie
Jeśli masz ochotę na pasztet, nic prostszego! Wymieszaj składniki i włóż masę do pojemnika silikonowego Jana Niezbędnego. Zamknij pojemnik i upewnij się, że wentylek na pokrywce jest uchylony, a następnie umieść go w kuchence mikrofalowej, pozostaw na najwyższej mocy przez ok. 10 minut – i gotowe! Wielofunkcyjne silikonowe pojemniki Jana Niezbędnego sprawdzają się też świetnie jako lunch box. Dzięki niezwykle szczelnej pokrywce zapakowana żywność długo zachowuje świeżość. Ponadto są lekkie i łatwe do przenoszenia, a po wykorzystaniu można je złożyć, dzięki czemu zajmują mało miejsca w torebce czy teczce. Pojemniki dostępne są w czterech kolorach
i rozmiarach: 350 ml, 540 ml, 800 ml, 1200 ml.

Jan Niezbędny pojemnik szklany żaroodporny  300ml 11 zł 300x250 Z Janem Niezbędnym nam się upiecze

(fot. materiały prasowe)

Do pieczenia, gotowania w kuchence mikrofalowej, mrożenia i przechowywania możesz też użyć szklanych pojemników żaroodpornych Jana Niezbędnego. Pojemniki są odporne na temperaturę od -40 do +400 st. C. Dostępne są w rozmiarach: 300 ml, 500 ml i 700 ml.

Jan Niezbędny folia do żywności EASY 450 zł 300x94 Z Janem Niezbędnym nam się upiecze

(fot. materiały prasowe)

Kuchcik doskonały
Niezastąpionym pomocnikiem w twojej kuchni z pewnością stanie się folia do żywności EASY. Możesz jej używać do przechowywania domowych wędlin, ciasta, przykrywania naczyń – jest zawsze potrzebna! Jej wyjątkowość polega na tym, że można ją oderwać palcami w dowolnym miejscu, bez potrzeby stosowania w tym celu nożyka. Jednocześnie jest niezwykle rozciągliwa i wytrzymała.

Jan Niezbędny poleca!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD