„Kochaj siebie! Ideal-nie-doskonale” Anna Dereszowska i siedem niesamowitych kobiet


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Świat jest pełen inspirujących, silnych kobiet, które nie zawsze wyróżniają się klasyczną urodą. Są piękne, ale przede wszystkim dzięki temu jak kierują swoim życiem. Niezależnie od obranej ścieżki prywatnej i zawodowej są pełne pasji, radości i spełnienia, a w tym wszystkim znajdują czas na to, by w pełni wyrażać i celebrować swoją kobiecość poprzez dbanie o siebie.

Każdy z nas zna takie kobiety: ideal-nie-doskonałe, piękne z wyboru na zewnątrz i w środku, pełne pozytywnej energii i inspirujące do dobrych zmian.

Takie właśnie są bohaterki książki „Kochaj siebie” – Anna Dereszowska, ambasadorka kategorii Pielęgnacji Kobiecej w Philips i siedem niezwykłych kobiet wybranych na podstawie listów i spotkań. To osiem zupełnie różnych osobowości i typów urody, ale łączy je wspólny mianownik – niezależnie od tego, czy postawiły na karierę, życie rodzinne, czy cokolwiek innego – czują się spełnione i dbają o siebie.

Bohaterki tej książki to kobiety ideal-nie-doskonałe. Chcą zainspirować inne, aby nie bały się życia i czerpały z niego to, co najlepsze oraz pokazać, że wszystkie kobiety mogą być spełnione, szczęśliwe i kochać siebie!

W książce znajdą Państwo także porady ekspertów: lekarza kosmetologa dr Moniki Bujanowskiej, która opowiada szczegółowo o najczęstszych wyzwaniach związanych z pielęgnacją skóry; uznanej stylistki fryzur Jagi Hupało, która jak nikt zna tajniki pięknych, zdrowych włosów oraz psychologa dr Violetty Nowackiej, która podpowie, jak krok po kroku budować własne, silne „ja”.

Dane wydawnicze:
Autor: praca zbiorowa
Tytuł: „Kochaj siebie. Ideal-nie-doskonałe”
Data premiery: 23.11.2016

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD