Zbawienne ampułki do włosów


(fot. ocdn.eu)

(fot. ocdn.eu)

W momencie kiedy włosy są w bardzo złym stanie i natychmiast potrzebują pomocy na ratunek przychodzą im ampułki. Niewiele kobiet decyduje się na ampułki, a szkoda. Potrafią świetnie wzmocnić, wygładzić i nawilżyć włosy.

Ampułki stosowane są często przez fryzjerów. Regenerują suche i rozjaśnione włosy, odnawiają ich strukturę. Efekt jest natychmiastowy i wyraźnie wyczuwalny. Włosy rozczesują się o wiele lepiej, nie puszą się, są bardziej zdyscyplinowane. Efekt utrzymuje się około 2 tygodnie, przy myciu 3-2 razy w tygodniu. Czasem może utrzymywać się dłużej, nawet do miesiąca, czasem krócej. Dużo zależy od włosów i tego jak przeprowadzimy zabieg. Po umyciu włosów szamponem (pomiń odżywki i maski) nałóż zawartość ampułki na lekko osuszone kosmyki. Zawartość ampułki wystarcza zwykle na jedną aplikację (przy długich włosach), a maksymalnie na dwa użycia. Zawiń w czepek i ręcznik, podgrzej przez pierwsze 20 minut, zostaw na godzinę. Całość spłucz letnią wodą i nie nakładaj żadnej odżywki czy maski. Ceny ampułek wahają się od 10 do 30zł, zależnie od firmy. Godną polecenia ampułką jest Kerastase Concentre Oleo Fusion. W rezultacie stosowania Ampułki Oleo-Fusion włos jest intensywnie odżywiony od wnętrza, lśni, a efekt widoczny nawet po kilkukrotnym umyciu włosów. Również ampułki L’Oreal Professional i Matrix Biolage – Hydratherapy są godne polecenia. W drogeriach internetowych znajdziecie również szeroki wybór ampułek przeciwko wypadaniu włosów. W tym przypadku polecamy VICHY DERCOS Neogenic. To bardzo skuteczny preparat w postaci ampułek, który błyskawicznie wspomaga porost włosów. Środek zawiera w składzie  cząsteczkę Stemoxidine 5 %, która stymuluje komórki macierzyste do prawidłowego funkcjonowania. Neogenic, sprawia, że skóra głowy jest dotleniona, mikrokrążenie dużo korzystniejsze, a w rezultacie cebulki włosów zostają pobudzone do sprawnego, zdrowego wzrostu. Preparat ten jest łatwy w aplikowaniu i ma przyjemny zapach.

Jak widzicie oprócz szamponów, odżywek, masek i tabletek są jeszcze ampułki. Jeżeli nadal nie jesteście do nich przekonane i potrzebujecie więcej informacji zapytajcie o ampułki waszego fryzjera. Na pewno pomoże dobrać wam odpowiednie do waszych włosów.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD