Uchwyć młodość z inteligencją


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Krem Intensive Avance DFP 312 to najlepsza broń w walce nie tylko z upływającym czasem, ale także z uporczywymi przebarwieniami czy utratą jędrności skóry. Produkt dostępny jest teraz w większej, limitowanej wersji – 50 ml!

Krem Environ Intensive Avance DFP 312 został stworzony w oparciu o połączenie trzech różnych kompleksów peptydowych (Matrixyl® 3000,Trylagen® i Matrixyl® Synthé 6®), których celem jest zachowanie młodo wyglądającej skóry. Peptydy, to kluczowe składniki najbardziej zaawansowanych preparatów pielęgnacyjnych, zapobiegających starzeniu się skóry.

– „Na odnalezienie trzech odpowiednich kompleksów peptydowych, które składają się na krem Avance DFP 312, poświęciliśmy blisko cztery lata. To dlatego nasz preparat jest absolutnie wyjątkowy” – komentuje dr Desmond Fernandes światowej sławy specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz założyciel marki Environ®.

Właściwości produktu:
– Wysokiej jakości preparat głęboko regeneruje i sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta o jednolitej tonacji, a uporczywe przebarwienia i zmarszczki ulegają wyraźnej redukcji.
– Połączenie inteligentnych peptydów wspomaga proces samoistnej regeneracji skóry, a także powstawanie kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanu.
– Chroni kolagen przed degradacją i utratą elastyczności – cechy charakterystyczne dla skóry starzejącej się.
Wspiera integralność skóry i sprawia, że staje się ona gładsza i „nasączona”.

Krem Avance DFP 312 to idealne rozwiązanie dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni z intensywnymi przebarwieniami i widocznymi oznakami starzenia, a także dla osób, które pragną zachować młodszy wygląd.

Więcej o produkcie:
www.smartisavance.com/pl

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym: www.e-fontanna.pl, firmowych sklepach Fontanna Młodości oraz autoryzowanych gabinetach w całej Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Environ® na rynku polskim jest firma Protea Anti Aging Sp. z o.o.

Więcej informacji na www.proteaantiaging.pl

Krem Adance DFP 312 (edycja limitowana): 50 ml
Cena: 460,00 zł

Krem Adance DFP 312 (regularny produkt): 30 ml
Cena: 460,00 zł

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD