Zwykłe pranie to za mało


Allergoff plyn z roztoczem 300x136 Zwykłe pranie to za mało

(fot. materiały prasowe)

Obecność alergenów wziewnych w mieszkaniu ma ścisły związek z rozwojem alergii, nasileniem reakcji alergicznej a nawet wystąpieniem astmy. Obniżenie ich poziomu w otoczeniu alergika wywiera korzystny wpływ na jego samopoczucie, jest również ważnym elementem profilaktyki – szczególnie dla osób o cechach atopii, jak również w celu powstrzymania naturalnego „marszu alergicznego” u osób o zdiagnozowanej chorobie alergicznej.

Do głównych rezerwuarów kurzu domowego należą niewątpliwie materace, tapicerowane meble i dywany – ale również pościel, bielizna i ubrania, gdzie stwierdzono obecność licznych alergenów wziewnych.

Odpowiedzią na potrzebę dokładnego oczyszczenia tkanin z alergenów i substancji chorobotwórczych jest preparat Allergoff® Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin.

Preparat służy do neutralizacji alergenów wziewnych podczas namaczania tkanin, które poprzedza pranie ręczne lub w pralce w temperaturze poniżej 60°C.

Allergoff® Płyn do tkanin również zalecany jest w terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez nużeńca i świerzbowca.

Wydajność: 1 ampułka 20 ml wystarcza do namoczenia ok. 5 kg prania.

Działanie ochronne płynu do tkanin Allergoff® Neutralizator Alergenów utrzymuje się przez okres 1 miesiąca, ale w sytuacji zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej.

Ceny:
Allergoff® Neutralizator Alergenów płyn do tkanin 20 ml (1 ampułka)  – ok. 9 zł.
Allergoff® Neutralizator Alergenów płyn do tkanin 240 ml (12 ampułek) – ok. 70 zł.

Więcej informacji na www.allergoff.pl i https://www.facebook.com/allergoff  .

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD