Top 5: śluby roku 2016


(fot. archiwum prywatne)

W 2016 roku wiele sławnych par powiedziało sobie sakramentalne „tak”. Na te śluby czekały miliony, ale były też takie, o których nie wiedział nikt. Wszystkie były wielką sensacją i tematem wielu plotek. Ich bohaterowie pojawiali się na okładkach największych magazynów. Zobaczcie, które ceremonie poruszyły miliony.

5. Agnieszka Dranikowska i Adam Sztaba
Adam Sztaba należy do gwiazd, które nie komentują swojego życia prywatnego. Dlatego też postanowił wziąć ślub w tajemnicy przed mediami. Wybranką muzyka jest Agnieszka Dranikowska, jego menedżerka. Para złożyła sobie przysięgę małżeńską 19 czerwca w przepięknych ogrodach pod Koszalinem. Panna młoda wybrała bardzo prostą, długą, białą suknię z głębokim dekoltem. Na głowie miała wianek, który idealnie pasował do ceremonii na łonie natury.

(fot. foto: newspix.pl)

4. Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
Kapitan Legii Warszawa stanął na ślubnym kobiercu 11 czerwca w Łodzi. Ukochana piłkarza wybrała na ten dzień dwie kreacje. W jednej można było ją podziwiać na ślubie, w drugiej na weselu. W obu sukniach modelka wyglądała olśniewająco. Wśród około 200 zaproszonych gości znaleźli się legioniści i celebryci, m.in. Żora Korojlow czy Natalia Klimas.

(fot. party.pl)

3. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak
Para pobrała się 27 sierpnia w Wenecji. Zdecydowanie był to jeden z najpiękniejszych ślubów w polskim show-biznesie. Przyjęcie wesele odbywało się  w Pisani Moretta. Państwo młodzi i ich goście przemieszczali się po Wenecji taksówkami wodnymi. Szulim wystąpiła w trzech sukniach. Ślub wzięła w białej, cudownej kreacji projektu Bizuu. Na wesele wybrała ognistą czerwoną ze zdobieniami, bardzo oryginalną. Natomiast na poprawinach prezentowała się w sukni z jasnej połyskującej tkaniny – niczym z lat 20 i wianku kwiatowym.

(fot. archiwum prywatne)

2. Marina i Wojciech Szczęsny
Chociaż ta para robiła wszystko, aby utrzymać ślub w tajemnicy, bo nawet goście weselni nie mieli pojęcia gdzie się odbędzie, a media zaczęły o nim informować dopiero tydzień wcześniej, to stał się on jednym z najgorętszych wydarzeń 2016 roku. Jak się okazało ceremonia odbyła się 21 maja na peryferiach Aten. Według niektórych źródeł ślub mógł kosztować nawet milion złotych. Piosenkarka wystąpiła w klasycznej, ale nieziemskiej, długiej sukni z tiulowym dołem i koronkowym gorsetem, projektu Miry Zwillinger. Koszt takiej kreacji to 8 do 12 tysięcy dolarów, czyli od 32 do 48 tysięcy złotych. Bramkarz naszej reprezentacji wybrał garnitur projektu Toma Forda, który jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych projektantów. W podobnym garniturze występuje James Bond na plakacie filmu „Spectre”.

(fot. AKPA/AKPA)

1. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Niewątpliwie była to najbardziej wyczekiwana ceremonia w minionym roku . Para wyznała sobie miłość 10 września w pałacyku w Konstancinie. Dla obydwojga był to trzeci ślub. Perfekcyjna Pani domu miała aż… 5 sukien! Ostatecznie zdecydowała się wystąpić tylko w dwóch. Przysięgę małżeńską składała w kreacji o kroju syreny wykonanej ze srebrnych nitek, którą zaprojektowała Ewa Minge. Miała imponujący tren i liczne zdobienia. Z pewnością nie była klasyczna, ale na pewno zjawiskowa. Druga kreacja marki Marlu była biała i zdecydowanie bardziej skromna – krojem przypominała nieco grecką togę. Wśród gości weselnych znalazły się takie gwiazdy jak Ewa Minge, Ewa Chodakowska czy Edward Miszczak. Bez wątpienia ceremonia zasłużyła na miano ślubu roku. Było z przepychem, ekstrawagancko i głośno na całą Polskę.  

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD