„Piercing” włosów – nowy trend w fryzjerstwie


(fot. materiały prasowe)

We włosach nosiłyśmy już wstążki, opaski i kwiaty. Teraz nadeszła zupełna nowość czyli „piercing” we włosach. Bezbolesny i bezproblemowy.

Kolczyki wymagają co najwyżej wplecenia we włosy. Są przy tym idealnym sposobem na podkreślenie warkoczy czy loków. Nic więc dziwnego, że widziano w nich już co najmniej kilka celebrytek. Najnowszy trend przypadł do gustu m.in. Katy Perry, która modne kolczyki do włosów wykorzystała w swoim najnowszym teledysku do utworu „Rise”. Na gali Teen Choice Awards widziano w nich także aktorkę Shay Mitchell, która kolczykami ozdobiła swój wysoki kok. Oryginalne i idealne w swojej prostocie ozdoby spodobały się również Ricie Orze, Arianie Grande i Christinie Aguilerze.

„Piercing włosów” to pomysł wylansowany przez Jessy Linton i Taibę Akhuetie, współwłaścicielki londyńskiego salonu Keash Braids. Jak sama nazwa salonu na to wskazuje, kolczyki z wisiorkami w kształcie serduszek czy gwiazdek, z piórkami oraz klasyczne kółka dziewczyny wykorzystują przede wszystkim do zdobienia warkoczy. Jeśli tylko połączymy je z odrobiną brokatu, przyciągniemy spojrzenia wszystkich ciekawskich.

Co ważne, piercing włosów możesz wykonać w domu. Nie potrzebujesz własnej stylistki fryzur. Być może kolczyki, które przestałaś nosić jakiś czas temu zyskają drugie życie. Taka fryzura sprawdzi się na co dzień i na imprezie. Więcej inspiracji jak założyć kolczyki do włosów znajdziesz na Instagramie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD