Bądź fit z marką Fit&Brave


(fot. Martyna Damska-Grzybowska)

Od dłuższego czasu panuje moda na bycie fit. Media permanentnie promują zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Polki oszalały na punkcie siłowni, treningów i modnych sportowych ubrań oraz akcesoriów.

Od niedawna na polskim rynku obserwujemy działania nowo powstałej marki sportowej Fit&Brave. Założycielami projektu jest dwójka młodych ludzi, których nierozerwalnie połączyła wspólna pasja: sport i zdrowy styl życia. Dzięki zdwojonym siłom udało się im osiągnąć cele, które początkowo wydawały się całkowicie nieuchwytne: zmienili swoje dotychczasowe nawyki, wywrócili do góry nogami całe życie, a dzięki ciężkiej pracy uzyskali wymarzone sylwetki.

Głównym punktem w ofercie Fit&Brave są plany treningowe i żywieniowe oraz treningi personalne. Dieta i odpowiedni dobór ćwiczeń stanowiły punkt zwrotny w życiu obojga założycieli. Dzięki pomocy partnera właścicielka marki miała możliwość zmienić swoje życie i swoje ciało, wprowadzić zdrowsze nawyki do codziennego odżywiania i co najważniejsze zrzucić zbędne kilogramy. Na chwilę obecną ma na swoim koncie ponad 25 kg mniej!

Filozofia Fit&Brave skupia się wokół nowoczesnej kobiety i jej potrzeb, łącząc jej dwie najważniejsze cechy: waleczność, upartość w dążeniu do celu oraz pragnienie bycia fit, czyli piękną i zdrową. Twórcy marki wychodzą z założenia, że każda kobieta jest jak nieoszlifowany diament: niepozorny z zewnątrz, a posiadający ogromną wartość. Treningi personalne, zestawy ćwiczeń i plany dietetyczne mają na celu pomóc wszystkim kobietom w osiągnięciu ich celów w przygodzie z siłownią i odchudzaniem. Nad całością czuwa doświadczony trener i dietetyk sportowy.

Oprócz treningów i planów żywieniowych, w ofercie marki znajdziemy również akcesoria treningowe i elementy wystroju wnętrz. Shakery, kubki, worki sportowe i komplety poduszek – to tylko wstęp do szerokiej gamy produktów autorskich projektów założycieli. Asortyment ma być stale poszerzany i odświeżany o nowe realizacje, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet.

Poza niską ceną i wysoką jakością wykonania, produkty Fit&Brave cechują się pomysłowością i niepowtarzalnymi, autorskimi wzorami. Utrzymane są w kobiecej, pastelowej kolorystyce, a motywujące hasła dodają pewności siebie i zachęcają do pracy nad sobą. Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się na stronie firmy: https://fitandbrave.pl/pl/ Obecnie trwa zimowa wyprzedaż, w której można nabyć te nietuzinkowe akcesoria w cenach niższych o nawet 40%.

(fot. Martyna Damska-Grzybowska)

(fot. Martyna Damska- Grzybowska)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. Kinga Stańczewska)

(fot. Natalia Jędrzejewska)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD