Kreacje gwiazd na bal maturalny


(fot. archiwum prywatne)

Sezon studniówkowy trwa w pełni. W tym roku swój bal maturalny przeżyją m.in. Iga Lis czy Julka Wróblewska.

Iga, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, jakiś czas temu rozpoczęła karierę modelki. Kilka miesięcy temu podpisała kontrakt ze znaną agencją Model Plus.

(fot. archiwum prywatne)

Mimo, że do studniówki Igi pozostały jeszcze dwa lata, gwiazda już pochwaliła się swoją sukienką na Instagramie. Wybrała czarną, tiulową z głębokim dekoltem, projektu Laurelle. Kreacja niewątpliwie jest zjawiskowa. Idealna na tak wyjątkowy bal, jednak trzeba wydać na nią aż 1000 złotych.

Julka Wróblewska, znana przede wszystkim z takich produkcji jak „Tylko mnie kochaj” czy „M jak miłość”, wybrała długą, czarną, z tiulowym dołem sukienkę od TuTu Princess, która kosztowała ją 700 złotych. Kreacja prezentuje się wręcz nieziemsko. 

Aktorka otarła się o finał programu „Taniec z gwiazdami” zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Nie ma więc wątpliwość, że na balu pochwaliła się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Gwiazda kupiła też specjalne buty do tańca, które kosztowały ją kolejne 700 złotych.

Niestety nie znalazła odpowiedniego towarzysza na studniówkę. „Idę sama, bo nie wiedziałam kogo zaprosić, a chłopaka nie mam. Ale nie każdy przychodzi z osobą towarzyszącą, będziemy się bawić razem”– powiedziała Wróblewska.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD